Midnight Caller

Intrunirea nationala 2008

234 posts in this topic

tomytza .......baiatu nu stie ce platouash ...... ia baga matale un raspuns :smile:

(nea feraru3333......sa nu pui la suflet .....eu is asa .....mai serios)

Share this post


Link to post
Share on other sites

avand in vedere ca esti nou ....si ca ABIA astazi ai descoperit forumul .....ca sa poti participa trebuie sa :

-dai 1 platoas lu' tomitza

-o bere fara alcool lu' alex(midnight)

-un tiramisu lu' laura

- o inghetzata pentru ady badila + bety ( o inghetzata la amandoi ...cum o mananca ..e treaba lor  :smile: )

-o cafea expresso la alexb (tigari are in portbagaj )

-la matrixxx scapi ieftin .....salata sau mamaliga cu branza

-si pt ca imi uzez buricele sa te scriu in lista .....un BURN (cel mai rece)

                                :smile: ( mai sunt useri noi ?)

pai bine bre' si eu cu ce ma aleg ca doar io am "cedat" locul  ;) si am mai facut si onorurile pe forum  

http://www.volvo-club.ro/forum/index.php/topic,3112.msg23223.html#new 

:occasion14:

Share this post


Link to post
Share on other sites

am trimis mail

Vazut ......citit......inscris.  ;)

esti asteptat de toata lumea chiar daca esti nou .

(sa nu uiti cadourile de mai sus  :smile: )

post-313-12877849716251_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok

acum sa-mi spune-ti unde tre sa vin

in ce data

la ce ora

si alte chestii de acest gen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu regret,dar nevastamea a pus-o de o nunta la o colega de serviciu si iata cum dupa 2 luni de asteptare ma vad obligat sa renunt, imi pare rau dar va doresc distractie frumoasa, astept poze de la voi, Cu stima Calin Cruceanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e...lista iar se subtiaza, iar o sa aiba Danyx de lucru la ea...

Distractie placuta iti dorim !  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag si eu ;D ;D ;D. La intrunurea asta in premiera imi aduc si babacii mai ales ca acum au si ei sub posterioarele mari si lasate de vreme cate un Volvo (cu care nu circula Doamne Feri' sa nu le strice ;D ;D). Pana acum nimic in agenda care sa ne impiedice sa venim si sper sa nici nu apara ceva. Probabil ca noi vom ajunge ceva mai tarziu, pe la ora 9 seara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa incerc sa vin si eu. Am o treaba prin zona (sau o sa imi fac una daca nu o sa fie  ;) ) si o sa trec si eu macar sa va salut sau sa va cunosc in persoana. Nu cred ca o sa ma cazez cu voi de asta nu imi fac nici rezervare... o sa am gratuita, la numai 80km departare... unde oricum e musai sa merg. Probleme de soacra.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa incerc sa vin si eu. Am o treaba prin zona (sau o sa imi fac una daca nu o sa fie  ;) ) si o sa trec si eu macar sa va salut sau sa va cunosc in persoana. Nu cred ca o sa ma cazez cu voi de asta nu imi fac nici rezervare... o sa am gratuita, la numai 80km departare... unde oricum e musai sa merg. Probleme de soacra.  ;D

....pai ...rezerva bre doar loc la masa festiva ....ca dupa ce dai noroc cu toti ....poate obosesti si vrei ceva d emancare si de udat gatul.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu rezerv nika deocamdata, am ceva probleme cu masina si nu vreau sa fac promisiuni aiurea.  ;)

Daca nu ma pot incadra in timpul pentru rezervari, si o sa pot veni, o sa vin direct cu gratarul si cu... petul :) Oricum, tin tot timpul cortul si gratarul in portbagaj... iau mai bine curbele  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu nu m-am anuntat. Daca apar cred ca dorm in masina ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu nu m-am anuntat. Daca apar cred ca dorm in masina ;D

nu cred ca va fi cazul ...camere in + vor fi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu nu m-am anuntat. Daca apar cred ca dorm in masina ;D

Victor, nici eu nu le-am spus ca sunt sigur daca vin, de-aia nici nu i-am mai incurcat cu rezervarile. Asa ca, daca voi veni, punem masinile una langa alta, poate o sa ne fie mai cald noaptea, cand o sa dormim in ele...:D

Asta in cazul in care nu s-o milostivi gazda sa ne gaseasca un colt de camera undeva prin beci (oare acolo tine vinurile si palinca?! :D ) sau prin magazia de alimente...:D:)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intai trecem prin magazia de alimente si mai pe seara ne retragem langa damingene :beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maine dau OK-ul final ....deci daca mai sunt nehotarati ....acum e momentul .

(sa vezi ce fug toti  :smile: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

baieti portbagajul meu este ff mare..puteti dormi linistiti  :smile: :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vad ca stam bine - nu a mai renuntat nimeni pina acum  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu din pacate trebuie sa spun pas.

Am fost invitat in lipsa (deoarece eram in concediu) la vreo trei nunti, una saptamana asta la Poiana Brasov, alta la o vara primara saptamana cu viitoare si tot asa. As trage clapa sa vin dar ma omoara tata ca-i fata lui frati-su si ..........

Mii de scuze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocmai ce ma bucuram...offfff...

Asta e, Maurice. Obligatiile trebuie onorate. Ramine pe data viitoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.