Midnight Caller

Intrunirea nationala 2008

234 posts in this topic

:o care'i problema cu peshtele???? in zona se face un pastrav... de'tzi mushti degatele ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok ....varianta finala :

Sa rezolvat totul , perioada 12-14 ....bani ai dam cand ajungem (fara avans), s-a renuntat la peste  fara nici un fel de problema , m-a intrebat daca dorim formatie si am raspuns negativ .

Daca vrem o muzica anume putem aduce ca au toate sculele necesare (statie boxe etc) dar fara manele ..... oamenii aia sunt PURI din punctul asta de vedere  ;D asa ca ...hai sa nu-i spurcam  ;)

Deci ...totul e pregatit , banul la sosire ....si ......SA NE RE-VEDEM CU BINE .

Programul de sambata include deplasarea pana la Baile Herculane , unde se vor face poze de grup ....dupa care program de voie cu ora fixa de intalnire pt a merge la masa festiva .

Va spun de acum ca sa nu repetam greseala de la Sibiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

desi in 14 dimineata trebe sa iau avionul , vin.

o sa stau 12 si 13 si plec pe 13 seara....asta e...

ne vedem acolo, bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa recapitulam: ne intalnim vineri seara acolo;spunem ca suntem din grupul...?Ai dat lista persoanelor sau cum o sa fim ...identificati? 8),chiar trebuie sa ne etalam ostentativ masinile... ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

They'll now... ;D Chiar ma intreb cum o sa se simta cand se trezesc cu 30 de volvouri in curte  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru Bucuresteni  ;)  - aveti vreo ora de plecare - poate reusim sa mergem impreuna citeva masini - for fun.

:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

o, prea matinal pentru mine - am inteles ca ajungem pe dupa-amiaza spre seara acolo,nu? Poate un 11-12 AM (vineri) ?... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW au mai ramas ceva locuri libere, mai am si eu vre-o sansa sa ma inscriu? Sau a plecat trenul din gara. Daca da atunci treceti-ma si pe mine la catastif cu 2 persoane, (cu o mica rezerva)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Cred ca sunt cel mai nou in acest club si din motivul asta va spun la toti:"Bine v-am gasit!"

In privinta intrunirii nationale, care este termenul limita pentru inscriere, fiindca eu inca nu stiu daca voi fi in tara in perioada aia si nu vreau sa va incurc?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai esti cam pe ultima sutica ;D Vorbeste cu Danyx de pe forum pt. ca el se ocupa cu camerele... In principiu loc mai e de 5-6 pe langa ce s-a rezervat...

Ah, si bine-ai venit !!! :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci mult pentru raspuns.

O sa incer sa iau legautra cu Danyx, cu toate ca inca sunt novice pe acest site..:D

Pai esti cam pe ultima sutica ;D Vorbeste cu Danyx de pe forum pt. ca el se ocupa cu camerele... In principiu loc mai e de 5-6 pe langa ce s-a rezervat...

Ah, si bine-ai venit !!! :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gabi

George Marcu

Florin Negru

Calin-Robert Toma

Daniela Simulescu

Alexandru Stefan-Voicu

Cristi

Marian Iordache

Bogdan Gutu

Marius Cumpanasoiu

Calin Cruceanu

Soncodi Florin

Ion Danut

Veress Gyorgy

Dan Riti

Iulian Neagu

Florentin Manea

Claudiu Antal

Claudiu Antal - Parintii

Dragan Vasile Gabriel

Gabriel Pintilie

Sergiu Tocaru

Daca este cineva care mai vrea sa vina si nu se rergaseste in aceasta lista il rog  sa trimita e-mail cu numele complect si nr. de persoane, la urmatoarea adresa o.danyx@gmail.com

De asemenea daca cineva din prezenta lista doreste sa renunte il rog sa transmita la aceiasi adresa de e-mail aceasta dorinta ...si sa nu mai transmita altor colegi de pe forum .

Atat rezervarea unei camere cat si renuntarea , le iau in considerare doar in momenntul in care primesc e-mail de la persoana in cauza .

Pana in prezent nu am nici o cerere de renuntare , desi am inteles ca avem un coleg care nu poate sa vina ....il rog pe aceasta cale daca se regaseste in lista de mai sus sa trimita e-mail.

Va multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am revenit din concediu - este prima zi la lucru, asa ca scurt ca am de lucru cit cuprinde. In agenda am gasit ca in 14-17 sept. voi fi plecat din tara asa ca cu PARERE DE RAU nu pot veni la cheile butii. Rog sa ma stergeti de pe lista. DISTRACTIE LA MAX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu credeam că voi mai fi pe listă pt că deja spusesem la Polivalentă că la sfârÅŸitul lunii acestea mi se nasc urmaÅŸele ÅŸi cu părere de rău nu o să pot pleca de acasă la doar 2 săptamâni. AÅŸa că, încă o dată, cu cea mai mare părere de rău, dar figurez degeaba pe această listă ÅŸi voi fi nevoit să nu vă onorez cu prezenÅ£a. So, delete me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cit de rau imi pare cind citesc randurile tale alecxica, ca nu poti veni. Asta e, cu totii avem probleme, unele mai importante decit altele. Mi-as dori sa ne stringem macar 20 de masini la nationala, dar dupa cum vad...sansele de a vedea atitea masini la un loc se diminueaza in fiecare zi. Poate vom ajunge chiar ca la Polivalenta sa fim mai multi decit la Nationala - sper din tot sufletul sa ma insel.

  :-*  :-*  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amedeo Pastita

Viorel Iordache

Alex Baloi

Daniel Oncescu

Gabi

George Marcu

Florin Negru

Calin-Robert Toma

Daniela Simulescu

Alexandru Stefan-Voicu

Cristi

Marian Iordache

Bogdan Gutu

Marius Cumpanasoiu

Calin Cruceanu

Soncodi Florin

Ion Danut

Veress Gyorgy

Dan Riti

Iulian Neagu

Florentin Manea

Claudiu Antal

Claudiu Antal - Parintii

Dragan Vasile Gabriel

Gabriel Pintilie

Sergiu Tocaru

Daca este cineva care mai vrea sa vina si nu se rergaseste in aceasta lista il rog  sa trimita e-mail cu numele complect si nr. de persoane, la urmatoarea adresa o.danyx@gmail.com

De asemenea daca cineva din prezenta lista doreste sa renunte il rog sa transmita la aceiasi adresa de e-mail aceasta dorinta ...si sa nu mai transmita altor colegi de pe forum .

Atat rezervarea unei camere cat si renuntarea , le iau in considerare doar in momenntul in care primesc e-mail de la persoana in cauza .

Pana in prezent nu am nici o cerere de renuntare , desi am inteles ca avem un coleg care nu poate sa vina ....il rog pe aceasta cale daca se regaseste in lista de mai sus sa trimita e-mail.

Va multumesc.

Cu parere de rau l-am sters si pe "alexica".

Teorretic avem 26 de camere ocupate......spun teoretic pentru ca matrixxx are partea lui de dreptate , dar ...eu totusi cred ca cei care sunt pe lista sunt oameni de cuvant ....pe unii ai cunosc si garantez pt ei ...pe ceilalti nu ai cunosc dar tot le acord toata increderea .

Anunt insa, de acum ca renuntarea unora duce la o usoara crestere a tarifului .

Share this post


Link to post
Share on other sites

cool, incepe sa fie interesant,nu ?  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred că mie îmi pare ÅŸi mai rău că nu voi veni, ÅŸi în demenÅ£a mea care se cheamă Volvo, chiar am avut o tentativă de a-mi convinge soÅ£ia că fetele noastre care atunci vor avea cam 3 săptămâni de la naÅŸtere pot participa cu succes.

Vă salut pe toÅ£i. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

in demenÅ£a mea care se cheamă Volvo, chiar am avut o tentativă de a-mi convinge soÅ£ia că fetele noastre care atunci vor avea cam 3 săptămâni de la naÅŸtere pot participa cu succes.   

Asa am facut si eu anul trecut la Sibiu ....numai ca eu am reusit  :smile:

Baietelul meu de numai 1(una) luna a participat cu succes .

Acum .....nu o lua ca pe o provocare  ;)  eu eram doar cu 1 copil .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danyx.....my friend,poti sa o stergi cu "succesuri" si pe Daniela Simulescu..regreta foarte mult dar e nasa mare in week-endul ala...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.