Midnight Caller

Intrunirea nationala 2008

234 posts in this topic

Deci restaurant exista ....dar nu asta era ideea . Cand am intrebat de discount ...mi-au spus sa le transmit ce dorim ca ei sa ne poata face o oferta (ce dorim pe langa cazare...daca m-ai dorim ) acum din cate am citit se vrea masa festiva vineri seara .....mic dejun sambata +masa festiva sambata seara . Pt duminica ramane mic dejun ?....sau fara ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci restaurant exista ....dar nu asta era ideea . Cand am intrebat de discount ...mi-au spus sa le transmit ce dorim ca ei sa ne poata face o oferta (ce dorim pe langa cazare...daca m-ai dorim ) acum din cate am citit se vrea masa festiva vineri seara .....mic dejun sambata +masa festiva sambata seara . Pt duminica ramane mic dejun ?....sau fara ?

nu cred ca ar fi nevoie si vineri seara de masa festiva ??? . ajunge simbata de-aia se cheama masa festiva  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt de aceeasi parere, masa obisnuita se poate ?! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danyx, hai sa intelegem toti acelasi lucru. Masa festiva trebuie doar sambata seara, dar pentru vineri avem nevoie doar ca bucatarii sa fie pregatiti sa ne faca de mancare.

Mic dejun sambata si duminica

Cina vineri

Cina festiva sambata.

@Danyx sugereaza-le sa-si foloseasca imaginatia in vederea stabilirii unui meniu cu specific local pentru sambata seara.

P.S. Recomandarea ar fi sa se bazeze mai mult pe purcel si sa lase zburatoarele pentru altii:-))

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danyx, hai sa intelegem toti acelasi lucru. Masa festiva trebuie doar sambata seara, dar pentru vineri avem nevoie doar ca bucatarii sa fie pregatiti sa ne faca de mancare.

Mic dejun sambata si duminica

Cina vineri

Cina festiva sambata.

@Danyx sugereaza-le sa-si foloseasca imaginatia in vederea stabilirii unui meniu cu specific local pentru sambata seara.

P.S. Recomandarea ar fi sa se bazeze mai mult pe purcel si sa lase zburatoarele pentru altii:-))

subscriu, iar la faza cu "mai mult pe purcel si sa lase zburatoarele pentru altii" subscriu chiar de doua ori  :headbang:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tot e barbatzii niste porci, macar cu asta sa ne hraneasca ;D .... Si oricum nici femeile nu e oameni ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred nici eu ca e nevoie de 2 mese festive...nu o sa mai incapem la volan la intoarcere... :D 

Vineri seara ,se poate descurca fiecare.

Sambata un mic dejun ,si masa festiva seara cred ca sunt suficiente.

Duminica  micul dejun sa fie optional;ma gandesc ca daca ne dam la "festin" ;D nu stiu daca o sa mai incercam dimineata urmatoare altceva decat o cafea.

Asteptam oferte la cazare! Ce camere, si unde? :D Sau ,sa ne aducem si corturi? :D

Si eu sunt de acord...cea mai buna pasare e...porcul  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-a marcat "doi  mici dejuni" si o masa festiva .....acum....imi trebuie un MINIM de persoane si camere .

Adica sa pot zice 25 de camere si 50 de persoane cu posibilitate de update pana la 30-35 camere . Dar trebuie sa am un  minim .

Alex astept de la tine un raspuns pt acest minim de persoane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai lista cu participantii confirmati cateva post-uri mai sus... Mai mult de atat nu am nici eu informatii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam oferte la cazare! Ce camere, si unde? :D Sau ,sa ne aducem si corturi? :D

Oferta maine cand le voi da si eu mai multe detalii ...cat desprre camere AICI te potilamuri mai bine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci conform LISTEI sunt 27 de camere .....alte cereri nu am primit . Doar"volvo16" a mai fost adaugat la lista .

Maine dau comanda de 27 de camere , cu posibilitate de 30-33 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subscriu si eu la tot ce s-a discutat pana acum. Cu masa e ok, dar nu inteleg cu cazarea. Vom fi toti impreuna (asa cum ar fi normal si frumos) sau ne impartim care pe unde mai sunt locuri de cazare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te uiti pe site-ul acela ai sa vezi ca usunt 3 cabane cu ...."N" locuri de cazare .

Acum ....nu o sa stam nici toti pe acelasi palier ca in taberele comuniste ....dar o sa fim cazati in aceiasi "patratica".

Mult mai bine decat la Sibiu anul trecut cand distanta era de 1-3 Km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi se pare super ok.  :beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-avem nici o reducere ?  :cursing: doar luam 1 cabana si jumatate  :D

sunt aceleasi tarife doar ca la ei sunt taxate pe tipuri de camere cu mic dejun inclus sau fara si in raspunsul trimis lui Danyx taxarea se face la persoana  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

La un calcul sumar costa 460 lei de camera (cazarea+mesele +bautura)

Eu il consider un pret corect si de bun simt .....obiectii ?.....sau dau OK-ul

P.S. calculul a fost facut la 2 persoane/camera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai ca mi-am adus aminte ca deh sunt batran si senil. Fara peste fratilor ca aia-s ardeleni de unde sa stie cu pestele :-))

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, si eu credeam ca din carnati si afumaturi nu ne scot  :D  Iata ca se da si peshte  - mai bine sarmale  :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm...... sotia mea are amintiri placute despre portia de peste de anul trecut , dar......cnd voi da ok-ul (il dau ?), le dam ideea sa inlocuiasca animalele marine ....cu ceva in matz de porc si eventual ceva cu sorici langa  ;D   

Dau OK-ul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA-L! Oricum eu vin cu PLESKOII!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma avem 2 variante dintre care putem alege:

1.Vila Poiana Soarelui - 580 RON (cazare + mese)

2.Vila Cuibul cu Dor - 460 RON (cazare + mese)

Asa cum zicea si Danyx mai devreme mi se par niste tarife rezonabile.

Oricare din cele 2 variante ar fi din partea mea poti da OK-ul. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am calculat la 460 /camera ...si asa am de gand sa le dam indiferent daca cuibul e cu dor sau nu  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.