mao

Intruniri locale Cluj

940 posts in this topic

Ei, uite ca iar e luni dimineata, fetele de la handbal au castigat cupa mondiala, LetsDoIt Romania a trecut cu brio si intrebarea de rigoare: sunt maine candidati pentru intalnire?

Pentru cine nu are timp/chef sa citeasca toata discutia: in parcare la Polus, langa spalatorie, de la ora 19:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I'm afraid we'll have to "give it a miss", this time...  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

am stat in clüj cand m-am intors. am intrat in polus, mi-am luat o bluza cu maneca lunga ca geaca am uitat-o la bucuresti. am stat in manastür. imi pare rau ca nu te-am cautat doctore, dar cred ca nu aveai timp nici tu, nici eu. oricum, m-am gandit la tine. ;D

ps.: am trcut si pe langa metro si volvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am stat in clüj cand m-am intors. am intrat in polus, mi-am luat o bluza cu maneca lunga ca geaca am uitat-o la bucuresti. am stat in manastür. imi pare rau ca nu te-am cautat doctore, dar cred ca nu aveai timp nici tu, nici eu. oricum, m-am gandit la tine.  ;D

ps.: am trcut si pe langa metro si volvo.

Mea culpa, am precizat tot, mai putin ziua: marti. Deduc din mesajul tau ca ai trecut ieri si-s sigur ca nu ne-ai gasit :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci nu am prea citit partea asta...

martia viitoare de la ce ora e intalnirea de la polus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Până acum, a fost de la 19:00. Eu am mers mai repede, ca să-l scot pe ăla micu' la plimbare...  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e super asa ca eu am cursuri pana la 16 si am timp sa ajung ajung. da in ce parte a parcari sunteti de obicei sa stiu sa nu caut prea mult ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e super asa ca eu am cursuri pana la 16 si am timp sa ajung ajung. da in ce parte a parcari sunteti de obicei sa stiu sa nu caut prea mult ;D

ÃŽn general, imediat după spălătoria aia "la minut" (prima ieÅŸire din giratoriu, parcă). Ne vezi tu, oricum. ÃŽn general, unde sunt mai mult de două Volvo-uri unul lângă altul, e întrunire (sper să fim atâţia) :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ÃŽn general, imediat după spălătoria aia "la minut" (prima ieÅŸire din giratoriu, parcă). Ne vezi tu, oricum. ÃŽn general, unde sunt mai mult de două Volvo-uri unul lângă altul, e întrunire (sper să fim atâţia) :smile:

Poi o sa fie cel putin 2 masini: a domnului doctor si a mea :) Si Behu (Bogdan) e deja o constanta, chiar daca asta-marti am cam dardait amandoi ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, cine vine maine, marti, la 19:00 langa spalatoria de la Polus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

MaÅŸina mea e programată mâine dimineaÅ£ă la service. Å¢inând cont de faptul că intervenÅ£iile vor fi (oarecum) minore, cred că va fi gata până la 19, să putem veni ÅŸi noi. Oricum, mâine, pe la ora asta te sun.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca si in ultima perioada nu pot sa vin :(, las ca or veni si vremuri mai libere :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am maine masina la revizie dar la ora 14 si la Brasov, deci e destul de putin probabil; insa de la Brasov o sa merg direct la Satu Mare si daca o sa fiu in zona Clujului intre 7 si 8, trec sa va salut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Breee, păi e aproape trei ÅŸi nu mă cheamă să-mi iau maÅŸina odată...  :(

Cine merge sigur azi?

In principiu eu trec. Sper sa nu stau singur in ploaie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut, vin si eu azi la polus, poate ma ajuta careva cu ceva informatii despre cutia mea de viteze.

mihai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am ajuns de la Brasov LA 19:14 exact... nu era nimeni pe acolo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut lume. Se pare ca nu ne-am intalnit :( Eu am ajuns ceva mai repede si am plecat pe la 19:05 de acolo ca nu mai avea rabdare Bogdan (al meu) si ne asteptau fetele la cumparaturi.

@mihaibuburuzan: imi pare rau daca ai trecut pe acolo si ai gasit parcarea goala, nu ti-am vazut mesajul decat seara, cand am ajuns acasa.

@Behu: poate ne invatam minte si ne dam numerele de telefon ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am fost aseara la polus pe la 19 10(prins in trafic pana atunci) si cand am ajuns acolo nu era nimeni. am dat o tura prin parcare sa vad daca e cineva si nu era nimeni. dupa ce am parcat masina (aproape de unde era pista de carting anul trecut) am vazut pe cineva cu un v40 negru ca se plimba pe acolo dar nu stiu daca era din club. din pacate vineri imi duc masina acasa in razboieni si nu stiu cand o sa o aduc, saptamana viitoare o bag in service sa imi schimb kitul de la distributie.

daca tot sunt in cluj...nu stiti unde asi putea gasi o oglinda pe partea dreapta(numai sticla ca restul e inca intreaga) si un stop spate tot pe partea dreapta. am reusit ieri sa le rezolv pe amandoua :((.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EU ERAM CU VOLVO NEGRU!!!

si chiar cautam masinile volvo. am gasit una singura doar, era un v40 cu numar de alba iulia, ZGV cred, si avea sticker de volvo club, dar era inspre intrarea nr 1, unde era mai gol. am ajuns pe la 19.10 si am stat pana la 19.50. la spalatorie era cam aglomerat si nu am gasit pe nimeni.

deci: CUM FACEM? ne dam numere de telefon si vorbim?

mihai

Share this post


Link to post
Share on other sites

inseamna ca ultima data cand am fost eram cei mai multi ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

inseamna ca ultima data cand am fost eram cei mai multi ;D ;D ;D

Asa-i mestere! Ar trebui sa-ti rechizitionam bijuteria si sa o lasam in parcare, asa ne-am intalni zilnic!! :D Eu ma ofer sa te aduc la masina cu noul S60, in drive-test 8)

Week-end fain tuturor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

la fel doresc tuturor ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu eram cu acel volvo cu numere de alba(uni stiti deja) dar din pacate acum nu il mai am la mine. ieri l-am adus in razboieni la mine acasa si marti merge tata cu el la aiud sa ii schimbe uleiul si kitul de distributie dupa care va sta la parinti acasa ceva vreme ca e cam scump sa il tin in cluj(mai ales pentru mine). din pacate cel putin 3 saptamani chiar nu o sa pot veni la nici o intalnire de la polus pt ca nu am cu ce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now