contdezactivat

O intalnire intermediara pe 2009?

Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?   27 votes

  1. 1. Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?

    • 27-29 Martie
      4
    • 10-12 Aprilie
      7
    • 24-26 Aprilie
      14
    • Oricare
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

449 posts in this topic

Motivul a fost testarea distantei de emisie a telecomenzii ce avea ca scop inchiderea usilor 440-ului tau.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu cum ceilalti dar uite e 17:33 si eu sunt in fata calculatorului venit de la drum lung, o sa povestesc cu alta ocazie de ce a fost drum lung, si vre-au sa va spun ca a fost FOARTE BINE. Pe aceasta cale tin sai multumesc lui Florin alias AVX, pentru efortul depus si mai mult decat multumiri respectele mele pentru tot ce a facut tinand cont de anumite aspecte. Si nu trebuie trecut si lasat cu vederea implicarea lui Lili,  careia pe aceasta cale vreau sa-i multumesc inca odata pentru tot. Prin urmare un MULTUMESC sincer organizatorilor.

Poze am cat cuprinde 2,75 Gb. de indata cum se va ivi solutia le pun la dispozitie, intre timp voi incerca niste "sample-uri"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari deosebite pentru aceasta intalnire! Abea astept ziua in care imi voi lua un Volvo si ma voi alatura 100% echipei. Decamdata sa zicem ca sunt in echipa 50 % :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

am mai cistigat citeva clipe fericite.

sa ne fie de bine !

18 masini, multi OAMENI, distractie, fotbal, curse,tot ce ce trebuie. inclusiv un cutremur , sa ne trezim si noi ....

nici nu stiti ce-ati pierdut....

va multumesc tuturor ca existati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un singur cuvant... priceless

la cat mai multe... revin mai tarziu cu poze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un singur cuvant... priceless

la cat mai multe... revin mai tarziu cu poze

da da da da ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu din pacate acasa am conexiune proasata, iar pozele sunt mari, plus ca si laptopul e unul asa si asa si nu am cum sa ma joc cu pozele, o sa-mi iau scula mea si promit ca maine revin cu poze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca domnul MatriXXX sa nu se supere ca ii afisez bestia care este ...

post-696-12877860386266_thumb.jpg

post-696-12877860392097_thumb.jpg

post-696-12877860396592_thumb.jpg

post-696-12877860400936_thumb.jpg

post-696-12877860405119_thumb.jpg

post-696-12877860410775_thumb.jpg

post-696-12877860415002_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

intr-adevar, o intalnire superba asa cum le sta bine celor din VOLVO CLUB ROMANIA. multumim AVX si Lili pentru tot. data viitoare promit sa ma implic si eu :D

deja in we asta s-a conturat un mic nucleu pentru nationala. speram sa fim macar la nivelul lui AVX....

pentru poze, va rog sa-mi dati un PM cu numarul de poze si "cantitatea" ca sa-mi fac o idee pe unde le vom posta. pana atunci, incercati sa postati max. 5 poze. multumesc.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai baieti , sigur nu a fost asta " nationala " ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Felicitari lui Florin si Lili pentru efortul depus si cred ca s-au convins ca a meritat...A fost o intalnire asa cum cred ca toti cei prezenti si-au dorit-o!  FELICITARI !!...Ma bucur ca ma reusit sa ajung si eu cu noua mea batranica la aceasta intalnire si sunt convins ca de acum incolo nu voi mai lipsi de la nici o alta  intalnire pentru ca am cu ce... :D

    Pentru nationala  cu siguranta vom fi mai multi !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

doamnelor si domnilor, in coltul albastru, cu 1 victorie prin KO, NEINVINSUL

                [move]AVX[/move]

antrenat , tinut in forma, (ne)obosit de....LILI IIIIIII.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am surprins cheful...  ;D

Inca odata multumiri lui Florin (AVX) si Lili!

Tuturor: Ma bucur ca existati!  :-*

post-924-12877860628347_thumb.jpg

post-924-12877860632568_thumb.jpg

post-924-12877860636733_thumb.jpg

post-924-1287786064086_thumb.jpg

post-924-12877860645504_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reusit sa ajung si eu in sfarsit la calculator - mi-a dat voie fii-miu de 4 ani jumate  :D

In primul rand, toate multumirile lui AVX si lui LILI pentru tot ce au facut ca aceasta intilnire sa fie Memorabila !

Sa fiu sincer, nu m-am asteptat sa ne strigem atit de multe masini, credeam ca o sa fim in jur de 10...asta inseamna ca "microbul" e activ ! Pe linga cei care ne-am revazut de la ultima nationala, au fost prezenti cei noi care au promis sa nu mai lipseasca niciodata de la aceste intalniri de suflet. Pentru cei care nu ati putut veni - nu se poate descrie ce ati pierdut, atmosfera atit de calda, plina de zambete, ca intre adevarati prieteni ! Nu am nimic de reprosat acestei intilniri - iar voi stiti ca sint destul de carcotas.  :D

Asteptam poze, filme (ma pot ocupa si eu de realizarea clipurilor daca-mi dati materialul filmat). Imi doresc din tot sufletul sa ne intilnim din ce in ce mai multi la aceste Intalniri care leaga prietenii unice ce nu le poate dezlega nimic. Sa fim mai "aproape" unii de altii, mai buni, sa uitam de griji si nevoi in aceste adevarate reuniuni de Familie VOLVO !

Cu tot sufletul alaturi de voi, acelasi Matrixxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domnilor nu pot sa zic decat ca a fost superb.cu toate ca a fost prima oara cand ne-am intalnit am avut impresia ca ne cunoastem de foarte mult timp.referitor de organizare nota 10 multumita lui florin si lili.dabia astept sa ne intalnim la vatra dornei mai e putin ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

extraordinar!!multumiri luiAVX si Lili pt efortul depus.A fost prima intalnire,ne-am simtit extraordinar ,si eu si sotia mea si asteptam urmatoarele intalniri.inca o data multumiri organizatorilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok.....trebuie sa zic si eu ceva ....e musai ....nu mai rezist pana ajung acasa si postez de la munca.

In primul rand vreau sa multumesc tuturor celor care au facut posibila prezenta mea la aceasta intalnire.

Am ramas miscat de solidaritatea unor oameni care nu au si nici nu au avut vre-o obligatie sau datorie fata de mine.

Despre cei pe care i-am intalnit si reintalnit la magura , numai cuvinte de lauda .

Iulian ......AlexB......Feraru.....Tomytza....Matrix.....oameni cu mare caracter, oameni pe care , daca i-as fi intalnit acum cativa ani in urma, sunt absolut sigur ca la ora actuala as fi avut o gandire mult mai matura si un grad mai ridicat de intelepciune .

Claudiu ....prima data cand l-am intalnit.....un tip super ok , desi a venit cu sotia si cu inca o fata ABSOLUT superba parere de altfel unanima.

Alex......Kpax....Shpeedy......oameni simpli, plini pana la refuz cu respect si voie buna , oameni carora nu ai ce sa le reprosezi , si in aceiasi definitie se incadreaza si doamnele/domnisoarele ce i-au insotit.

Imi cer scuze de cei pe care nu i-am mai enumerat .....dar in mintea mea ....acum , cand sunt la munca dupa 2 zile superbe , este un amalgam de amintiri placute , si momente haioase , incat imi este greu sa imi aduc aminte de toti . Si asta doar din 2 zile .

Lasat la urma .....in mod intentionat vreau sa multumesc lui AVX si familiei lui .

Ce le pot adresa acestor oameni ?......Doar multumesc ar fi prea putin .

Ce le pot eu spune lor, care , desi cu "rani" sufletesti inca nevindecate , au gasit puterea de a continua acest "proiect" si s-a ocupat de toata organizarea , cazarea,...traseu .....masa....si de alte multe si mici detalii , intr-o perioada cand barba lui avx si a fratelui sau , impreuna cu negrul doliului purtat de sotiile lor , iti izbeste retina si intr-un mod instinctiv te indeamna la compatimire; le multumesc si eu ....ca toti ceilalti si imi plec capul in fata lor . Mult respect prieteni dragi.

Pt cei care nu au fost ...... vreau sa observe un singur aspect, nu am pomenit de cilindri , injectoare , cai putere, ecu...sau modele VOLVO .

Este vorba de OAMENI, si nimic mai mult .

(pozele ...cand ajung acasa , nici eu nu le-am vazut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hop si eu cu ceva poze

Shpeedy pozele mele le ai deja. ;)

post-69-12877860668028_thumb.jpg

post-69-12877860670832_thumb.jpg

post-69-12877860673168_thumb.jpg

post-69-1287786067579_thumb.jpg

post-69-12877860677711_thumb.jpg

post-69-1287786068176_thumb.jpg

post-69-1287786068452_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

KPAX, ma bucur - poza de grup e facuta langa masinutza mea  :D  Thanks !  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

U`re welkomen. Iti dai seama ca imi trebuia un fon oarecare. dar las ca mai am o poza cu T5 scris cu rosu sa vad unde o pun pe aia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citind ce a scris toata lumea si avand in vedere ca sunt in asentimetul tuturor am zis sa postez si eu si sa spun ca mi-a placut foarte mult intalnirea si ca sincer nu ma asteptam sa ma simt atat de bine...fiind prima intalnire volvo la care am participat. La nationala vin cu siguranta si daca nu vine "pretenul" cu mine (Shpeedy) am sa vin singurica asta daca ma primiti  :P.

Desi am user de ceva vreme nu am postat cred decat o singura data pentru ca nu ii vedeam rostul...dar acum am simtit ca trebuie sa scriu si sa va spun ca mi-a placut la nebunie week-endul petrecut in "familia volvo".

Multumesc pentru un week-end foarte placut

Otilia (pentru a fi mai usor reperata prietena lui Shpeedy :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now