Guest

Intrunirea Nationala 2009

Cand IE mai bine , si unde?   32 votes

  1. 1. Cand IE mai bine , si unde?

    • Vatra Dornei 04-06 Septembrie
      10
    • Vatra Dornei 28-30 August
      7
    • Calimanesti-Caciulata 04-06 Septembrie
      6
    • Calimanesti-Caciulata 28-30 August
      9

Please sign in or register to vote in this poll.

752 posts in this topic

Eu am mai zis o data, nu pot veni pentru ca nu sunt in tara.

Oricum, imi pare rau ca nu voi fi prezent dar ideea este ca ar fi pacat sa nu se organizeze intalnirea doar pentru ca elanul de la inceput s-a mai domolit. Pana la urma este o intalnire unde vor participa iubitorii acestei marci, multi putini, cati or fi, si in plus este si o activitate relaxanta.

Danyx, faci o treaba foarte buna si e pacat sa abandonezi ce ai inceput. Gandeste-te ca multa lume se bazeaza pe tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De fapt cam toata lumea se bazeaza pe tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu o sa fac tot posibilul sa vin. Nu ma intereseaza f mult locatia.

Nu am sarit in a plati rezervarea pentru ca mai ramane o mica sansa sa nu vin..... iar daca vin si nu sunt camere, pot sta si la cort. Nu sunt pretentios.......

Ancerc sa il iau si pe Alinux (alin).

Din pacate vad si eu ca lumea da inapoi.

Probabil si din cauza crizei..... poate si a nevestelor care nu sunt f f f incantate de idee......

siiii sunt, totusi, si putine masini volvo (deh nu e o masina de cocalari ca sa o vezi la toate colturile de strada "cu maneaua in blana")

Concluzia.....

99% vin si eu dar ma descurc eu pe acolo.....

Oricum forumul asta pare mai spalat decat multe alte froumuri asa ca.......  ar tb sa fim mandrii.... si sa nu fim suparati ca suntem putini....

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze pentru "Ancerc" deh..... se mai intampla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu ce sa mai zic? la Magura cand am auzit de propunerea pentru nationala (atat ca data cat si ca locatie) si cand mi-am exprimat ingrijorarea privind participarea mea (sau a altora) in acea perioada, mi s-a explicat ca este o acceptare unanima a celor prezenti si, daca doresc sa particip, trebuie sa ma conformez.

m-a dat peste cap, m-am suparat cu prieteni care aveau nunta in exact acelasi we, mi-am programat concedii si alte alea si, cand sa platesc avansul, descopar o totala incertitudine vis-a-vis de tot cea ce s-a hotarat si de efortul unora de a face ceva ... a aparut varianta Calimanesti, pe care sincer o dezaprob din aceleasi motive exprimate mai sus pe care nu le voi repeta.

imi pare rau ca unii dintre noi nu pot participa in we respectiv (Matrixx, MC, AlexB, Catalin, etc.), dar trebuie sa va spun ca nu s-a procedat corect. va respect, va admir, sunt alaturi de voi, dar de ce nu ati spus mai devreme? probabil ca fiecare are un motiv bine intemeiat, dar nu este foarte corect. si nici inceperea unui poll cu un nou vot cu alte date si alte locatii. celor care au facut eforturi sa poata participa in data hotarata nu le este usor sa schimbe acum si au fost nevoiti sa "voteze" la fel. poate in urma cu o luna lucrurile ar fi stat cu totul altfel....

nu vreau sa para cele de mai sus ca o acuza la adresa unora sau altora, dar mi se pare corect sa-mi exprim si eu un punct de vedere. si nici nu voi plati avansul pana cand lucrurile nu vor fi foarte clare. nu pot sa ma angajez fata de voi ca pot participa oriunde si oricand. in momentul in care se vor sti clar toate detaliile acestei intruniri voi vedea daca pot sa particip sau nu si voi plati suma necesara.

multumesc,

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danyx, eu voi veni cu siguranta. Indiferent de locatie. Am insa o mica problema financiara momentan, din cauza ca firma inca nu mi-a platit salariul la timp (nici patronii nu se asteptau la asta, fiind prima data in ultimii 6 ani de cand lucrez la ei), si nu pot achita avansul cerut. Daca stiam ca va fi acest incident il achitam de pe la inceputul lunii aprilie cand am avut intentia, dar atunci mi-am zis ca ii retin pentru Paste caci voi avea pana la finalul lui mai alti banuti. Asta e, nu se potriveste socoteala din targ cu cea de acasa. Dar de venit voi veni indiferent de locatie. Poti conta Danyx, pe inca 2 persoane din partea mea.

Deci te rog Danyx, nu te da batut.

Din cate am citit, sunt deja vreo 9 inscrisi, plus inca vreo 4 (si eu printre ei), care sustin la fiecare postare ca vor veni chiar daca nu pot achita acum avansul. Imi pare rau si mie ca nu pot participa altii mai vechi, dar asta e. Si imi mai pare rau ca nu am putut ajunge la intermediara, dar asta e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Confirm si eu prezenta mea + avansul achitat (daca mei era cazul de confirmare).

Indiferent de perioada (imi prindea mai bine sf. August dar asta este...) si de locatie!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci te rog Danyx, nu te da batut.

Din cate am citit, sunt deja vreo 9 inscrisi, plus inca vreo 4 (si eu printre ei), care sustin la fiecare postare ca vor veni chiar daca nu pot achita acum avansul. Imi pare rau si mie ca nu pot participa altii mai vechi, dar asta e. Si imi mai pare rau ca nu am putut ajunge la intermediara, dar asta e.

"plus inca vreo 4 " + 2 (eu si prietena), dar ne descurcam noi acolo.

Oricum 90% ca o sa vin + inca 9% de nervi ca nu am fost anul trecut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai d`le ca deja uite cati suporteri ai, nu mai fi suparat. Se intampla si la case mai mari. Nu ai cum sa-i multumesti pe toti. dar poti incerca. asa cum am mai spus pe mine poti conta indiferent de situatie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok .....RAMANE STABILIT - VATRA DORNEI perioada 04-06 Septembrie.

luni voi incepe cu telefoaqnele pt. oferte. , urmand sa scriu in acest topic tot ce discut la tel ., email.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) vezi ca nu poti sta suparat pe noi mult timp. Chiar daca eu am fost cel ce am spus ca VD este c-am departe, sper sa fiu tot eu cel ce va va inalni cu cafea la locatia aleasa de danyx. Sa fie intr-un ceas bun si spor la treaba Dane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu, cum am zis, vin. O problema grava de sanatate in familie m-a impiedicat sa platesc avansul, fiecare leut este in perioada asta strict dramuit si directionat in acea directie, cum este si normal. Dar de venit vin sigur, 2 persoane (sau 3, daca vin mai multi si cu copii)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu, cum am zis, vin. O problema grava de sanatate in familie m-a impiedicat sa platesc avansul, fiecare leut este in perioada asta strict dramuit si directionat in acea directie, cum este si normal. Dar de venit vin sigur, 2 persoane (sau 3, daca vin mai multi si cu copii)

pai sigur ca o sa fie copii:cel putin una bucata fetita,si cred ca si baietei lui Danyx.

cu cat mai multi ,cu atat mai bine ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok .....RAMANE STABILIT - VATRA DORNEI perioada 04-06 Septembrie.

luni voi incepe cu telefoaqnele pt. oferte. , urmand sa scriu in acest topic tot ce discut la tel ., email.  ;)

Ioi, tzucute, ma duc cu  vaca  sa pasca niste prune....sa vad daca porcu' are ceva slanina...e cineva doritor?

@ danyx!! ce incepe prost se termina bine!! Oricati o sa fim , va fi SUPER!Daca vom  fi putini va fi o intalnire mai "intima"  :D.. si de se "umfla" lista la final ...o sa iasa frate un chef... ::) 

Amu' , ce fac duc vaca sa pasca?? ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Roberto, daca apari la Nationala ia si softurile cu tine!!! Eventual si mufa de diagnoza...  ;)

Oricum sunt dator  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

DECI: pana la urma, cand si unde are loc Intrunirea anuala si nationala 2009?  ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok .....RAMANE STABILIT - VATRA DORNEI perioada 04-06 Septembrie.

luni voi incepe cu telefoaqnele pt. oferte. , urmand sa scriu in acest topic tot ce discut la tel ., email.  ;)

Uite aici ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite aici ;D

stiu, doar ca intre vatra dornei si campulung nu ar fi mare diferenta.

@danyx si vezi si tu cum stam la capitolul animale ca sa pot sa eau si eu potaya jucausa

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danyx,  se pare ca se ...umfla randurile, incet dar sigur...  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept inca sa primesc de la shpeedy , muadib si de la midnight.....si ma rog ca matrixxx sa aibe putere de convingere , prima data numai , ca dupaia sotia il va convinge pe  el sa mearga  ;)

Asta nu inseamna ca pe ceilalti nu-i astept  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu voi fi prezent ... evident daca nu apare ceva mai important

cat despre avans... ma voi descurca la fata locului ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Roberto, daca apari la Nationala ia si softurile cu tine!!! Eventual si mufa de diagnoza...  ;)

Oricum sunt dator  :D

Le aduc pe un HDD portabil, tot ce trebuie e sa aduca cineva un laptop ca eu nu mai am, cu dvd-writer si duc si eu niste dvd-uri goale si apoi vedem noi cine vrea copii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
si apoi vedem noi cine vrea copii.

La capitolul asta va pot ajuta si eu .....is meserias .....zic unii pe la polivalenta .  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.