Guest

Intrunirea Nationala 2009

Cand IE mai bine , si unde?   32 votes

  1. 1. Cand IE mai bine , si unde?

    • Vatra Dornei 04-06 Septembrie
      10
    • Vatra Dornei 28-30 August
      7
    • Calimanesti-Caciulata 04-06 Septembrie
      6
    • Calimanesti-Caciulata 28-30 August
      9

Please sign in or register to vote in this poll.

752 posts in this topic

@roskat :( te rog sa ma scoti din lista. az am aflat ca tre sa merg in italia....urasc  tara aia. speram sa nu o vad niciodata dar se pare ca....... (unde ii nevasta) 

sper totusi sa se amane sau sa se modifice ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@roskat :( te rog sa ma scoti din lista. az am aflat ca tre sa merg in italia....urasc  tara aia. speram sa nu o vad niciodata dar se pare ca....... (unde ii nevasta)   

sper totusi sa se amane sau sa se modifice ceva.

Chiar vroiam sa ne intalnim... ata ete

        1.Roskat

        2.Iulirx & copiii & perluta

        3.Danyx

        4.feraru3333

        5.KPAX

        6.MihailCostin3 & Fii

        7.Daann si Corina

        8. Victor

        9. Matrixxx

        10. Midnight Caller

        11. MuadDib

        12.  BiriV

        13. v40tdireb

        14. Shpeedy

        15. AVX

        16. sfc & copiii

        17. ursu48 + 1

        18. roberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Credema ca si eu imi doresc sa ajung la intalnire. Anul trecut eram doar de cateva zile pe forum si nici nu aveam volvo:).

Oricum sunt convins ca nu ii ultima. Poate se schimba cumva data ori la concediu ori la intalnire, dar don cate vad data la intalnire ii batuta in cuie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ danyx, sper sa fiu eu cel care a dat banii si a carui nume nu se vede in extras cu toate ca am specificat clar toate detaliile cerute de tine. Anyway. Contul de la ING e al meu, banii au fost pentru 2 persoane, (indiferent daca voi veni cu cineva sau singur totul depinde de ce se va intampla la vremea respectiva).

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KPAX Sergiu, nu-ti mai face alte planuri pentru"vremea respectiva"...ia-ma pe mine dragule! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
TranzacÅ£ia a fost trimisă către bancă pentru a fi procesată.

ReferinÅ£ă: 61494/9925

Data procesării: TranzacÅ£ia va fi procesată pe data de 14/05/2009

Am platit si eu avansul :D.

Sper sa scap de problemele medicale pana in sept sa vin si eu, dar vin eu si daca nu. Imi iau injectiile cu mine, mi le faceti voi nu ? Hahahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai inca nu l-ai deschis? pai da fotomedelele unde sunt? imi dai si mie un link ceva sa le vad macar daca merita :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica ce vrei domnule sa spui ......avx ce IE ?

Adica preferi 60/90/60,......si avx nu ti-se pare fotomodel ? .......rusine ca sa te iert dai 1 redbull la vatra dornei  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

domnilor,m-am gandit sa va reamintesc faptul ca,mai sunt ,mai putin de doua saptamani pt. a achita avansul solicitat de Danix. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti multumesc , claudiu ...dar am si eu 1 m ic repros la adrersa dumitale .....am tacut o data ...de 2 ori ....dar nu mai pot .....bre ....IE DANYX cu IGREC nu danix ...deci te rog sa iti revizuiesti comportamentul caligrafic  ;)  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi cer scuze,promit sa-mi revizuiesc limbajul :77: :77: :77::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dar totusi domnu ,,Danyx'',fa un pic de atmosfera aici,poate se mobilizeaza lumea,ca poate ne trezim doar noi doi si cu roberto,la vatra dornei :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar astazi am discutat cu o ruda de a mea care a fost in Vatra Dornei la pensiunea VANATORUL, despre care mi-a spus ca merita pana la ultimul banut.

Aceasta pensiune o luasem si eu in calcul, dar pretul afisat pe site + camerele (aparent) insuficiente, m-au facut sa o trec pe locul 2. In privinta pretului pot fi rezervat inca , deoarece nu am contactat nimic , si este destul de posibil sa obtinem un discount sa ne incadram in suma propusa de mine; locuri libere sa fie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oooo, asa promovare,si asa repede,parca nu suntem in romanica :D,sa se intample asa repede lucrurile :D

oricum,felicitari moderatorilor :wav: :wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt intimidat  :D  Maine imprumut niste bani sa virez in cont. Sper sa nu ma trezesc fara camera.

P.S. Ce cu fotomodele este mai scumpa?    ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dar totusi domnu ,,Danyx'',fa un pic de atmosfera aici,poate se mobilizeaza lumea,ca poate ne trezim doar noi doi si cu roberto,la vatra dornei :D :D :D

domnilor dar oare era posibil sa fiu uitat in lista aparuta mai sus. Claudiu, daca nu vin restul macar vei avea parte de inca o sedita foto, si poate daca ma va sustine economia de piata cu scule mai profi. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

DIn pacate aici chiar n-am cum sa ajung ....deh pe 4 septembrie ziua lu' taica-miu , pe 5 -> raspund 100% in fata legii  ;D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

am platit si io 200 lei.

daca voi fi acasa vin si eu, daca nu voi fi vine fiul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domnilor dar oare era posibil sa fiu uitat in lista aparuta mai sus. Claudiu, daca nu vin restul macar vei avea parte de inca o sedita foto, si poate daca ma va sustine economia de piata cu scule mai profi. ;D

imi cer mii de scuze,shame on me :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca te-au luat emotiile inainte.  ;D si arzi de nerabdare sa vina nationala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi am platit si eu avansul. Astept confirmarea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reamintesc tuturor ce vor sa participe ca luna Mai este trecuta de jumatate si nu mai este mult pana la incheierea ei, si rog respectuos pe aceasta cale sa respectati termenul pentru achitarea avansului.

La mine 22 este data in care sunt platit pt. munca prestata .....asa ca , cel tarziu 25-26 voi achita avansul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.