danutzzz

Filmulete la gramada

282 posts in this topic

:smile:

Măcar ÅŸtie de Autobahn... ăÅŸtia de la noi se gândesc la BAN (pentru condusul) AUTOturismului când aud de aÅŸa ceva... hehehe

... ÅŸi a scăpat neamÅ£u' ÅŸi de amendă... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)))

:)) Edited by wh1sp3r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sfarcu' lu Inna ... va recomand sa va uitati de la minutul 5 :D :>

Edited by wh1sp3r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viitorul presedinte:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planeta Moldova - Chirurgie:

Planeta Moldova - Beciul:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

uite exemplu concret de ciumec ce merita dus cu 60 pe autostarda....(clienti de-ai mei cind sint cu volvo)

p-astia ii fac sa muste din volan....:lol:

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edited by Andreos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Holly Shitt Raula, filmuletul ala imi intoarce in primul rand stomacul pe dos, concomitent cu dorinta de a cauta sa aflu cine e eroina cu tegument ridat si abilitati exacerbate de Morskovskaya Vodka...; din pacate imi este putin peste mana ultima dorinta.

Insa tare mi-ar placea sa o arunc la randul meu de vre-o trei ori in sus, cu aceeasi pasiune pe care o citesc pe fața aceea cu privire "in apus de soare", urmarind sa citesc reactia de heruvim imberb, daca as prinde-o doar o data. :angry:

De remarcat jocul din incheieturi si falange ale eroinei, prin care reuseste la mustata sa nu-si scape totusi plodu. Initial dezorientat, ulterior (vezi undeva pe la minutul 3) complet depasit de situatia in care e pus, copilul ala nu va avea o dezvoltare prea fericita, daca-si va urma un astfel de tratament, zilnic, aplicat de cucoana din imagine.

Cu scuzele de rigoare pentru postarea mai acida, insa asemenea tratamente vizuale ar trebui sa aiba atasat un mic avertisment pentru cei carora au putin respect fata de bipezi pusi in situatii umilitoare, precum cel de fata.

In acelasi registru-mi cer scuze si fata de tine Raula; postarea mea nu se constituie un repros indreptat impotriva postarii tale, fiind doar o, hai sa spunem, refulare fata de prostia umana adusa la rang de virtute de mult prea multe ori. Fie ca "virtuosii"sunt rusi, romani ori alta natie.

O seara placuta la toata lumea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now