danutzzz

Filmulete la gramada

282 posts in this topic

No offence taken ;)

Oricum si eu am aceasi parere, iar daca nu m-ar fi "impresionat" fimul, nu l-as fi postat aici....:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca sa inveselim putin atmosfera:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am patit-o de 2 ori, odata cu voia soferitei si odata fara voia soferului, dar nu asa rau !!!

eu inainte de a schimba cauciucul :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si-o cam ia in cap inteligenta asta artificiala.Devine tot mai riscant ce fac astia cu masinile si cand existenta masinilor capabile sa "gandeasca" va fi ceva normal sigur se vor gasii si oameni rau intentionati (la fel ca hackerii) sa faca masini cu "gandire" destructiva :mad:

Edited by larahau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum se face ca mijlocul cablurilor nu este vizibil in filmulet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

azi noapte la cheia.

se poate merge cu slick-uri pe zapada ? nu pina la brasov. aia e....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intradevar, pare o stire cu adevarat incredibila. Cu toate acestea, se pare ca e adevarat.

Dar stiti ce e mai interesant ? Faptul ca este posibil ( zic eu ) ca de la aceasta eroare sa iasa peste ani si ani, cine stie ce mecanism cu o functiune asemanatoare. Poate acum ni se pare de domeniul fictiunii, dar, cate inventii mari nu s-au facut ca urmare a unei...greseli ?

Asadar, ar fi utila o masina cu doua pedale de frana ? Desi raspunsul poate parea a fi evident negativ, sa incercam sa gasim si eventualele avantaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marius, daca ar scoate producatorii de masini automobile cu o a doua pedala amplasata la pasager, nu cred ca as mai depasi 10-15 km/h in curbe cu pasagerul meu de sex feminim ;D;D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ideea e ca soferul NU mai are controlul COMPLET al masinii. si EL are intrega responsabilitate pentru pasageri. NU pasagerii.

e ca si cum ai spune ca io pun frina , insa , daca asta e o alegere proasta, NU e vina mea ci a soferului !

raspunsurile la acest topic diferentiaza intre prosti si soferi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca au ajuns nemtii sa fie atat de suparati pe Dacia, inseamna ca suntem tari.

Idiotul din imagine, nu intelege ca nu conteaza aproape deloc ce marca de masina conduci, cata vreme o iei ca sa-ti faci treaba cu ea.

Sunt curios, daca el sta intr-o vila, asa face si cand trece printr-un cartier muncitoresc de blocuri de locuinte ?

Nu ma mai mira ca acolo s-a afirmat cel mai odios regim politic din toate timpurile ( si stiti la ce ma refer ), pe langa care regimul nostru comunist a fost mic copil.

Acest filmulet merita sa circule cat mai mult, ca sa-i mai faca de ocara si pe nemti cu toata tehnologia lor cu tot, care nu face doi bani daca nu stii sa fii om !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oameni buni, clipurile fac parte dintr-o campanie publicitara, http://www.status-symptome.de/akut N-are nici o legatura cu nazismul sau cu ura nemtilor fata de marca noastra "buna si ieftina". Sa fim seriosi, Dacia e o marca utilitara, entry-level si care n-are nici o legatura cu "atacatorii". Eu daca as avea R8, sigur m-as injosi sa arunc niste gunoaie pe capota unui SUV facut la Mioveni cu piese adunate din recycle bin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now