Victor

Ne-am intors !!!

196 posts in this topic

Iar poza 39 e cam ce le trebuia lui BiriV si iulirx ;)

Corect ... eu zic ca musai la anu' sa mergem acolo :)

Just kiddin' ...

Frumoase poze, intr-adevar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superbe pozele din Bucovina, avx-ule!

Iar poza 39 e cam ce le trebuia lui BiriV si iulirx ;)

Da asta nu-i buna?

post-770-12877866573353_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu?

Sa vada dom'le lumea ce suspensii bune avem, pai nu?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sau 'aveam' ... in cazul in care i-am fi dat 180 pacolo ;) ... filme de actiune, nu alta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da asta nu-i buna?

.....si ce de pomi pe margine ..... nebuni mai is unii oameni  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reusit sa fac un mic filmulet cu o selectie din pozele puse deocamdata pe web.

Daca doriti sa vedeti ce a iesit, aveti acest link.

http://picasaweb.google.ro/RBKRebelul/ColajPoze#5379743837748032450

Calitatea lasa de dorit caci a trebuit sa comprim. Oricum as vrea sa mai primesc niste poze cu cei care desi au fost la Poiana Negri nu se prea regasesc in acest filmulet, sa fac un colaj mai frumos.

Melodia aleasa cred ca e mai adecvata, datorita faptului ca abia asteptam cu totii intalnirea ce a durat parca â€O noapte si o zi„.

Sper ca in acest weekend sa fac un colaj si din filmele facute de mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super!!!O prezentare foarte faina a celor care s-au intalnit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-au dat lacrimile  :sad2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si acum cu dedicatie pt VOLVO - CLUB .RO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolut superb!!! Multumim, Rebelu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extraordinar. Imi vine sa ma dau cu capul de toti peretii dupa ce vad toate pozele pe care le-ati facut, iar colajul Facut de Rebelu m-a dat peste cap si m-a enervat ata de tare incat am decis nici o nunta nu va prima in fata unei intruniri nationale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Rebelu

Foarte frumos montajul!

Chiar si cei care nu sunt in club si vad aceste poze, ar dori sa participe la intalnirile viitoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intrebare: cum se downloadeaza colajul?

Thx,

V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu folosesc Firefox, si Realplayer. In aceste conditii, am posibilitatea sa descarc orice filmulet de pe net.

Cu Internet Explorer, sau alt browser web nu am idee, dar stiu ca exista pe net multe programe free care te ajuta sa descarci filme. .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poti sa pui filmuletul pe freestorage? Ai user/pass pe pagina 1.

Thanks,

V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reusit sa ajung si eu,dupa un traseu total de 1850 de km.

Vad ca deja toata lumea a postat,ce as mai putea sa spun si eu,,,,,am avut un concediu nemaipomenit,cat despre intalnirea nationala,vreau doar sa adaug,si sa-i repet lui Danyx,ceea ce i-am spus de multe ori,si anume ,ca nu poti sa multumesti intotdeauna pe toata lumea,insa..........si cred ca e suficient.

Trebuie sa remarc inca o data,faptul ca ,in prop. de 99%,posesorii de VOLVO,sunt oameni seriosi,cu care poti sa te-ntalnesti oriunde si oricum ,si sa petreci momente foarte placute.

Va pup pe toti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata, am incarcat filmuletul pe freestorage. Iata link-ul pentru cine vrea sa il descarce.

http://freestorage.ro/fj0wtt8j4q0q

PS:

Revin, insa cu rugamintea de a mai pune poze si cei care nu se prea regasesc in colajul meu. Pozele din colaj sunt preluate din tot am vazut pana la acest moment puse pe picasaweb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reusit sa ajung si eu,dupa un traseu total de 1850 de km.

Pe unde mai umblasi bre ?....1850 Km :wow:

Iar in ce priveste multumirea unora .....eu incerc , si am incercat , si voi incerca...... stiu ca ai fost 1 pic "oparit" cand cu dracula ....poate nu ai fost singurul , dar eu spersa sa iti/va treaca . Nu a fost absolut nici o intentie ...ci o necesitate .....si daca eu am putut sa trec peste destule mofturi ..... puteti si voi  :P

Apropos .....fimiu ala mijlociu' , Adrian ....ma intreaba de fita  :smile:..... de fapt ...o sa vezi tu prin poze  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

De trecut,deja mi-a trecut  :-*,doar ca ,nu o sa uit,pt. ca ata-s eu,insa,la urmatoarea intalnire,o sa-mi permit sa te ajut,doar cu sfaturi din pacate,pt. ca timpul nu-mi permite mai mult,ca sa iasa asa cum ne dorim cu totii,si anume,sa primeze SPIRITUL VOLVO,de care vorbim cu totii,dar pe care l-am dat pe o ciorba,fie ia si de burta ;D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

insa,la urmatoarea intalnire,o sa-mi permit sa te ajut,doar cu sfaturi din pacate,pt. ca timpul nu-mi permite mai mult,ca sa iasa asa cum ne dorim cu totii,si anume,sa primeze SPIRITUL VOLVO,de care vorbim cu totii,;D.

si dupa cum bine spui .....tot nu o sa pot/poti multumi pe toata lumea ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata, am incarcat filmuletul pe freestorage. Iata link-ul pentru cine vrea sa il descarce.

http://freestorage.ro/fj0wtt8j4q0q

PS:

Revin, insa cu rugamintea de a mai pune poze si cei care nu se prea regasesc in colajul meu. Pozele din colaj sunt preluate din tot am vazut pana la acest moment puse pe picasaweb.

Merge doar vreo 10 sec si se opreste  ??? . De descarcat se descarca vreo 7 mb .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merge doar vreo 10 sec si se opreste  ??? . De descarcat se descarca vreo 7 mb .

Gata s-a rezolvat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now