Victor

Ne-am intors !!!

196 posts in this topic

Extraordinar montajul. Felicitari. Asa ceva nu se uita. Si din nou cand privesc nu-mi vine sa cred cat de frumos a fost.

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da e foarte frumos. Trebuia sa bagi insa si un pic din filmuletul cu acea minunata cursa

Daca se poate desigur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montajul acesta l-am facut rapid intr-o seara, din selectii din pozele celor ce au pus pe picasa.

Parti din ceea ce am filmat eu precum si din filmuletul cursei le voi aranja intr-un alt montaj, pe care sper sa il termin in acest week-end.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb!!! Cred ca a fost ceva de vis...

Bine ati venit acasa! La anul, sa dea Bunul D-zeu sa fim cu totii sanatosi, imi doresc sa merg si eu cu fetita mea!

Multa sanatate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reusit si eu sa vizionez montajul facut de Rebelu,si este extraordinar.

Felicitari :wav: :wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montajul acesta l-am facut rapid intr-o seara, din selectii din pozele celor ce au pus pe picasa.

Parti din ceea ce am filmat eu precum si din filmuletul cursei le voi aranja intr-un alt montaj, pe care sper sa il termin in acest week-end.

Faina treaba!!!

P.S.

In noul montaj, daca se poate, intregeste-ne familia... Din pacate, nu prea am facut poze dar, promit ca la urmatoarea sa fac. Pana atunci, le multumesc celor care mi/ne-au facut poze. Pun niste poze dintre care poti selecta ce consideri pentru noul montaj, astfel incat sa apar si eu cu familia intregita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine mai ..rebelule...tocmai pe nevasta-ta ai uitat s-o pui... ;D ...sau s-a dus cu dansul cu  pinguinii  :blob8: ....  :wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sfc, la cat de rapid am incropit colajul, e posibil sa fi pierdut si pe altii, nu doar sotia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reusit in sfarsit sa fac si eu filmuletul. Ramane sa vad unde il postez. Aseara, dupa 2h asteptare sa se incarce pe you tube, a dat eroare. Mai incerc astazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reusit in sfarsit sa fac si eu filmuletul. Ramane sa vad unde il postez. Aseara, dupa 2h asteptare sa se incarce pe you tube, a dat eroare. Mai incerc astazi.

Cat e de mare ? Sa vad poate am eu un server mai liber si il tzapam acolo

P.S Incearca VIMEO, e mult mai misto serviciul, rezolutie mai mare, mai privat, si merge mult mai misto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

237MB.

Unde il pun?

Bagal pe Vimeo, ai calitate, spatiu suficient ( 500 MB pe sapt ) 1 video in HD pe saptamana etc. Merge mai rapid ca Iutubu' si e mai privat putin.

E si mai user friendly. 100% te descurci.

Bafta si sa revii cu link-ul

Uite eu am un video de mai demult, nu am comprimat nimic, cum l-a facut aparatul asa i-am dat Upload si s-a descurcat el, calitate ff buna fata de Youtube care le comprima de frast are. ( faceti click pe "Vimeo" in partea de jos dreapta la video sa il vedeti pe site-ul Vimeo in format mare ca forumul il miceste )

http://vimeo.com/4626714

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am dat la upload. 1h si 48 min. Sper sa mearga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat asteptati, poate imi spune si mie cineva cum downloadez pozele de pe Picassa grup, nu una cate una ca ma apuca Nationala 2010 pana le descarc asa  :D

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat asteptati, poate imi spune si mie cineva cum downloadez pozele de pe Picassa grup, nu una cate una ca ma apuca Nationala 2010 pana le descarc asa  :D

Multumesc.

Instaleaza Picasa pe calculator si poti descarca tot grupul odata. Ai in partea de sus a imaginii un buton Descarcati si te descurci de acolo. La fel poti folosi si pentru a incarca mai multe poze odata. Desi mi se pare ca merge mai greu la incarcat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand selectez mai multe poze, butonul devine inactiv. Merge doar cate una  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM REUSIT!!! Tin sa precizez ca este primul meu filmulet montat asa ca fiti indulgenti  ;)

A! Am uitat sa pun si titlul cand l-am incarcat. Nu ia automat denumirea fisierului.

ENJOY!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim pentru film !!!

Parca am auzit un Chris Spheeris pe-acolo  ;)

:3some: :3some: :3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos,foarte frumos,dar totusi cam lung ;D

si muzica exceptionala :hello2::headbang:

Felicitari :3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now