Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

Pentru cei care plecam diseara, iata un link cu ruta gasita pe google maps :

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Bucure%C8%99ti,+Rom%C3%A2nia&daddr=Gala%C5%A3i,+Rom%C3%A2nia+to:Miercurea+Ciuc+to:Izvoru+Mure%C5%9Fului,+Romania+(Hotel+Bradul+Argintiu)&hl=ro&geocode=Fc8QpgId1zaOASlPrTy_OvmxQDEoppx84zIGrA%3BFTgktQIdRLirASm1xPKJ5d62QDErcC0lLzTXUw%3BFRmBwwIdKtKJASlrDEksCSpLRzFBSct2otClag%3BFYRtxwId8WGIASFTgWLQE8OWSQ&mra=pd&mrcr=2&sll=45.510197,26.872559&sspn=2.802455,4.916382&ie=UTF8&ll=45.763691,25.982666&spn=2.789811,4.916382&t=h&z=8

Pai cine pleaca de diseara pana la urma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tin se te anunt ca drumul pe la Galati,Tecuci,Onesti e jalnic in unele portiuni de iti blestemi zilele.Cei din Bucuresti ce traseu ati ales?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai cine pleaca de diseara pana la urma?

Mai multe persoane... da si tu niste telefoane lui TomiÅ£ă, lui Danyx, sau lui Matrixxx si afli ce si cum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa mor daca mai inteleg ceva.... ???

Pana la urma se mai pleaca maine dimineata la 5:30 de la Miorita?

Eu, unul, da.

Astept raspuns si de la restul gastii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tin se te anunt ca drumul pe la Galati,Tecuci,Onesti e jalnic in unele portiuni de iti blestemi zilele.Cei din Bucuresti ce traseu ati ales?

Daca esti in Braila, stai acolo ca venim noi la tine diseara. Doar sa ai bagajul facut !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha....sa inteleg ca plecarea de maine dimineata din Bucuresti e cam compromisa.... ???

Plus ca traseul pus de tine e cu mult mai lung si dupa cum ziceam starea drumurilor e mult mai nasoala....

OK.Atunci eventual sa imi spuneti cam la ce ora plecati din Bucuresti sa stiu in jur de ce ora sa fiu gata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK.Atunci eventual sa imi spuneti cam la ce ora plecati din Bucuresti sa stiu in jur de ce ora sa fiu gata.

Hai, baga si tu o fisa si suna-ma pe mobil. Vezi nr. in "director" ! Ca s-a muncit mult la el si e fain sa gasesti pe oricine acolo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mariusdaniel: sunt doar UNII oameni care pleaca prin Galati, si aceia sunt deja informati. Restul lumii pleaca din Bucuresti. PUNCT. Te rog nu complica lucrurile.

Deci... pentru restul gastii... unii din noi am decis sa fim cateva ore alaturi de o persoana draga noua, si vom face un ocol prin Galati.

Ceilalti... care merg direct la Izvorul Muresului, tineti-va linistiti de programul stabilit de dinainte. Ne cerem scuze de pe-acum pentru mica bulversare !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta am si facut, l-am rugat pe om sa sune la telefon.

Imi pare rau daca am gresit cu ceva.

Scuze !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am ajuns.....am avut drumul bun si.........va las pe voi cand ajunge-ti sa va da-ti cu parerea la ce at-i ales.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va doresc o petrecere cat mai frumoasa(a timpului bineanteles  :D  :D  :D ) cu ocazia acestei intalniri nationale!Fara evenimente(neplacute) pe drumurile patriei!

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut sper ca pe sambata ajung si eu

mai  repede nu se poate  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci... pentru restul gastii... unii din noi am decis sa fim cateva ore alaturi de o persoana draga noua, si vom face un ocol prin Galati.

Ceilalti... care merg direct la Izvorul Muresului, tineti-va linistiti de programul stabilit de dinainte. Ne cerem scuze de pe-acum pentru mica bulversare !

Pai scrie si matale cine s-a hotarat sa mearga la Galati, ca parca ma vad ca plec singur de la fantana Miorita la 5.30, dupa jumatate de ora de asteptat sa mai vina cineva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu, totusi, voi astepta pana la 5.30 sa vad daca vine cineva. Daca nu, va doresc drum bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drum bun tuturor !

Ne vedem maine  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da... eu cu Raula ÅŸi ăla micu' ne-am întors primii... înainte să ajungem... Am făcut cale-ntoarsă de lângă Tg. MureÅŸ...  f***king job! :machinegun:

Sper din tot sufletul că v-aÅ£i simÅ£it bine.

Am auzit de neplacuta intamplare. Pacat.

O parte ne-am intors, o parte cred ca mai sunt pe drum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

la 6 30 am ajuns acasa

o fost foarte fain

sper ca anul viitor o sa fie si mai si (sper ca o sa fiu acolo)

dar cu 244 nu cu v-ul;

din cate am inteles anul trecut so petrecut mai bine dar eu nu ma plang ;D ;D ;D

conteaza ca me-am intalnit :beertogether::thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu m-am simtit ca intodeauna, extraordinar.

Cu un grup de oameni pentru care merita oricand sa fac eforturi.  :-*

Au fost si ceva peripetii...  ;D Eu am plecat de Sambata seara, asa ca mai bine ii las pe ei sa va spuna povestile. ;)

Masini, dupa calculele mele, au fost in jur de 30... in poze nu sunt toate.

post-924-12877887501201_thumb.jpg

post-924-12877887507882_thumb.jpg

post-924-12877887514242_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sa fim cat mai multi!!!

nuuuu???

concluzia:

cu oameni de treaba si cumsecade ;m-am simtit bine si la prima nationala

;) ;) :D

ps:trebuia sa venim cu doua masini ;era si un classic pritre noi ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratilor, noi am ajuns (cred ca primii dintre cei care au plecat azi). Pe drum n-au fost peripetii, baba scandinava s-a fumuit ca un furnal (prietenii stiu ;)), dar ne-a dus la destinatie.

Eu unul m-am simtit ca de obicei, excelent printre voi, nevasta-mea a facut baby sitting, dar asta e, la urmatoarea poate, cand mai creste micul nostru Bin Laden vom participa in formula completa.

Claudiu, data viitoare, daca nu-mi iau R, macar un HU 803 o am si eu, si-mi trag si un subwoofer, nah, macar daca n-am putere si scot fum sa te iau la wati ;D ;D.

V-am pupat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratilor, noi am ajuns (cred ca primii dintre cei care au plecat azi). Pe drum n-au fost peripetii, baba scandinava s-a fumuit ca un furnal (prietenii stiu ;)), dar ne-a dus la destinatie.

Eu unul m-am simtit ca de obicei, excelent printre voi, nevasta-mea a facut baby sitting, dar asta e, la urmatoarea poate, cand mai creste micul nostru Bin Laden vom participa in formula completa.

Claudiu, data viitoare, daca nu-mi iau R, macar un HU 803 o am si eu, si-mi trag si un subwoofer, nah, macar daca n-am putere si scot fum sa te iau la wati ;D ;D.

V-am pupat!

Se vede clar in poza ca ai PPC-ul in mana  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am ajuns si eu. Astept de la cei care au poze si filmulete sa le faca publice, astfel incat sa pot face o compilatie frumoasa ca cea de anul trecut.

Nu destanui prea multe despre ce si cum a fost, pana nu fac compilatia. Doar atat: felicitari celor care au venit si s-au simtit bine, iar celor absenti sa va faceti mai bine planurile sa fiti prezenti la anul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.