Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

Am eu paletele de badminton in masina  ;D

Si il rugam si pe Alex sa le aduca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu uit, ca le tin in masina langa mingea de fotbal, ca acasa nu mai am loc  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vezi sa aduci si fluturasi,nu pe aia din stomac..ha ha ha

Share this post


Link to post
Share on other sites

si fileu...si majorete...si sponsori pentru tricourile noastre cu muschi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

si fileu...si majorete...si sponsori pentru tricourile noastre cu muschi...

A propos de tricouri, se face ceva pe tema asta, stiti vreun subiect recent despre asta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi am virat a 2-a parte din bani si anume 3000 lei , care adunati cu cei de prima data da un total de 5000 de lei .

Fac inca 1 data apel la cei care nu au achitat inca . Au ramas putine zile , eu ma confrunt din ce in ce mai mult cu probleme in ce priveste timpul liber , asa ca incercati va rog si nu lasati absolut totul in seama mea . Nu mai am timp , si nici energie( redbull din ce in ce mai rar) sa va aduc aminte in fiecare zi .

Va multumesc pt. intelegere ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieri am ajuns acasa, maine virez banii.

Luna viitoare dau o fuga pana acolo sa le spun sa se apuce de terenul de tenis si sa supraveghez putin lucrarile  :D

Danyx, daca vrei sa vorbesc ceva cu ei sau sa ma uit la ceva in mod special, da un tel. sau un PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  :slap: Eu inca ma cred in Iunie  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi am platit si eu restul, scuze de intarziere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu voi merge de joi,si vineri dimineata,pana ce soseste caravana,am de gand sa merg la pestera Sugau,cea care este prezentata si pe site.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vine cineva cu o masina mai deosebita... serie din 3 cifre, ceva? 

...Sa stiu ce incaltari imi iau.  ;D  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu voi merge de joi,si vineri dimineata,pana ce soseste caravana,am de gand sa merg la pestera Sugau,cea care este prezentata si pe site.

As merge si eu de joi ! Inca nu sunt hotarât... Daca ma hotarasc sa merg de joi, vrei sa mergem impreuna ? Am un S40 de 1,8 pe benzina, sper sa ma pot tine dupa tine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, cu ce-o ne distram/omorim timpul pe-acolo, prin zona ? Sper ca nu stam doar la mincare si bautura, ca de-astea avem si-acasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu propun din restul de banutzi care au mai ramas la KPAX (de cand vroiam noi sa facem clubul "oficial" - au mai ramas cam 10 milioane) sa facem niste premii... si sa le dam ca urmare a unor concursuri de ping-pong... Volley... tenis de picior, badminton... sau orice se mai poate organiza ca sport acolo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ma gandeam ca sambata putem iesi la relaxare , si anume , avem optiunea sa vizitam una bucata salina + una bucata pestera .

Putem pleca in jur de ora 10 am , ordinea nu conteaza din pct-ul meu de vedere . Vizitam spre ex. salina .....dupa care luam pranzul si plecam spre pestera .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, cu ce-o ne distram/omorim timpul pe-acolo, prin zona ? Sper ca nu stam doar la mincare si bautura, ca de-astea avem si-acasa.

Pai, eu propun sa facem un mic brainstorming.

Adica, sa facem propuneri si sa ne oprim la cateva mai interesante si, desigur, realizabile.

Daca nu aveti nimic impotriva, am sa incep eu :

1.- Concurs de tenis de masa dotat cu diploma ( s-a oferit cineva sa aduca ) si cate un premiu pentru castigatori ( sper sa fie mai multe turnee - feminin, masculin, dublu mixt ). De distractie, propun o "canadiana". Cunoscatorii stiu de ce !; depindem de existenta mesei ( meselor ) de ping pong dotate cu fileu;

2.- Concurs de badminton - depindem de existenta unui teren de volei;

3.- Concurs de karaoke - depindem de sistemul in sine, sau de inregistrari ( eu unul vin cu un DVD player portabil si cabluri aferente, dar mai mult nu am );

4.- Excursii la principalele puncte de interes. Eu as aprecia si mersul pe jos prin padure, o ora-doua, nu strica nimanui; Voi intra pe internet azi sa vad care sunt posibilitatile locale;

Share this post


Link to post
Share on other sites

    In cazu' asta o sa ne gandim si la un premiu pentru sedentari... Cea mai buna persoana la pat (care poate sa zaca ore intregi fara sa se ridice), premiul doi cea mai deosebita pozitie de dormit, si premiul trei o sa fie cine da peste cap acul de la decibel-metru cu sforaitul. Aici cred ca stim deja cine o sa ia bronzu' ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pentru ca nu pot sa ma abtin,propun un premiu de ''grup'',pt. cat de ''bine'' ;D,putem sa ne organizam(macar pt. poza de grup,daca nu si pt. timpul petrecut) dupa ce ne strangem cu totii ;D

Sper sa-mi dati peste nas,de data asta ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept si eu confirmarea platii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A! OP-ul este cu emitent Topoliceanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai jos puteti vedea ce oferta avem la mancare (mic dejun si masa festiva)

Mic dejun: Bufet suedez

- sunca, cascaval, branza, salam, Kaiser, omleta simpla, ochiuri, paine cu ou, crenvursti fierti, carnati prajiti, Kaiser prajit, unt, gem, ceai, miere, lapte calda, lapte rece, fructe, racoritoare, cafea, cereale, sana, conserva de peste, rosii, castraveti, ardei, paine alba, paine de casa, paine prajita.

Cina Festiva:

-100 ml vodca sau lichior afine

-Gustare: cascaval, piept pui pane, sunca umpluta cu salata ruseasca, Cordon Bleu, muschi file afumat cu carnati, rosii, masline, paine

- cafea cu lapte

-Ciorba taraneasca de vita cu ardei iuti, paine

-Platou asortat: cotlet 100 gr, piept pui umplut cu cascaval 75gr, garnitura asortata: cartofi natur, orez Mexican, salata asortata

- felie tort

-apa 1l

- 1 st vin Beciul Domnesc sau Jidvei Feteasca Regala 750 ml(demisec)

-Racoritoare: cola sau fanta 250 ml.

Putem oferi bufet suedez in pretul stabilit: 18 lei/mic dejun .

Cina festiva: 100 lei/persoana.

Cu respect,

Bara Emese

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.