Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

Reamintesc ..... ca suma trebuie achitata integral pana pe 15 August 2010......asa ca , nu mai este mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie pe 12 imi intra banii, pe 18 ajung in tara. Cum facem?

Pt. vacanta am furat si din banii de mancare ai motanului  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

In fiecare joi are loc intalnirea la polivalenta? Azi e joi, vin si eu - ma primiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu mare placere mai ales daca RedBull-ul este rece ......dar Polivalenta nu are nici o legatura cu Nationala , desi ar fi o placere dubla daca ai putea ajunge si acolo  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Platit diferenta.Sa ne vedem cu bine in septembrie,in numar cat mai mare ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Men mi-ar face mare placere sa vin si eu la o intalnire ca asta dar anul acesta sunt proaspat membru si de abia am inmatriculat masina, plus alte probleme personale.La anul sper sa ajung si eu la o intalnire daca se mai organizeaza ceva.Numai bine si distractie placuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se va organiza si la anul.  ;D

SI nu ti se interzice participarea daca esti proaspat membru al clubului. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va aduc aminte ca in 7 zile conform cuvantului dat trebuie sa achitam 85% din total. Asa ca , cei care nu au platit sunt rugati ca in saptamana ce vine sa o faca.De asemenea si cei care au promis ca vor veni si nu au platit , pot profita de acest termen si sa achite .

Haideti ca nu mai este mult , si ne incolonam  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am intors de la mare - chiar de-s lefter, luni vars banii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In 12 virez si eu diferenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana in 13 virez si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare ,sunt un nou membru al clubului,as veni si eu dar din pacate masina mea este la vopsit si dezmembrata toata,mai am dupa vopsit de echipat pe ea,de montat si niste furtune si interiorul,apoi inc.clima si sterse erori,nu stiu in cat timp se va finaliza.am sa o las pt.anul viitor.distractie faina si asteptam poze.ps.pe la cluj unde si cand de vedem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai la Nationala nu trebuie neaparat sa vii cu masina personala.Pentru Cluj vezi ca este topic facut cu intalnirile!Succes in readucerea masinii la viata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi am platit si eu diferenta ( restul de plata ), asa ca sunt eligibil !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună dragilor,

Mă gândeam să stau mai mult la Izvorul MureÅŸului, adică, să ajung de joi dupăamiaza ÅŸi să plec spre BucureÅŸti luni la prânz. Mai e cineva doritor de o vacanÅ£ă mai lungă ? ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am platit avansul, asa cum am promis.

Acum a mai ramas doar curiozitatea mea - daca ne stringem la o Nationala mai putini decit la o Intermediara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O numim Intermediara si cealalta Nationala? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu sub 50 de masini, Nationalele le numesc Intermediare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oare nu ar fi frumos sa invitam si pe cineva de la importator, sau de la Primus Auto, ori de la alte reprezentante din tara ?

Eu ma gandesc ca nu ar strica. Am putea sa-i cunoastem mai indeaproape, dar si ei pe noi !

Bineinteles, sa platesca precum fiecare din noi. Adica, o invitatie, dar pe banii lor. Ce ziceti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:smile:

CLICK

.....si pana la urma de ce trebuiesc invitati ? Sunt useri pe acest forum deci pot veni fara nici o invitatie suplimentara  ;), desi s-a incercat si asta  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ba tu esti optimist - eu cred ca vor fi sub 20  8)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.