Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

Azi am descoperit clubul...si pentru ca tocmai am achizitionat o masinutza volvo ( putin cam batraioara) sunt sigura ca o sa am nevoie de ceva sfaturi. cat despre profil....imediat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, apai daca esti din Bucuresti, atunci te poftim si pe la intrunirile saptamanale de la Polivalenta... in fiecare Joi incepand cu ora 18:00... ;)

Danyx... take it from here ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare tuturor

sunt nou pe aici și-mi place!

s-ar putea ca È™i un V70 din mureÈ™ să ajungă la Sâmbăta mai ales că e o locaÈ›ie superbă.

bine am venit!  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

multam fain de invitatie... Pana la urma s-au hotarat oamenii cu nationala asta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai putin ca se vor mai gandi si razgandi..ca atata s-a discutat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ina, abia ai intrat si vii cu idei de-astea ?

O sa fie un an luuuuuuung....  :D

Bine ai venit printre noi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ina, abia ai intrat si vii cu idei de-astea ?

O sa fie un an luuuuuuung....  :D

Bine ai venit printre noi !

pentru mine cu siguranta va fi unul luung.. :P

Multumesc mult!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi am stabilit un prim contact cu cei de la Hotel Diana , si am trimis un email in care solicit o oferta de cazare (doar cazare) , in cazul in care oferta ne este pe plac voi continua discutiile despre mic dejun , masa festiva , etc.

Ceea ce doresc de la voi .....este sa va ganditi bine si sa platiti pt moment avansul .....pt ca in cazul in care oferta este pe placul nostru trebuie sa precizez gradul de ocupare si sa stabilesc o prima suma ce o voi trimite ca avans .

Asa ca din punctul acesta de vedere astept mai multa implicare din partea tuturor si in special midnight , shpeedy, si alti colegi care ar fi bine sa se implice 1 pic mai mult in prezenta unui numar cat mai mare la astfel de intalniri .

Va multumesc si astept cat mai repede macar raspunsuri din partea voastra .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum am promis si dupa cum am anuntat mai sus , organizarea a inceput , inca 1 data am sa va rog sa ma ajutati cu prezenta si cu avansul .

Acceptam oferta asa cum este sau o modificam ?

Buna ziua,

Ne oferim disponibilitatea si va facem un pret foarte bun dar pentru perioada 03-04 septembrie 2010,astfel:

-camera dubla 100ron

-camera single 85 ron

-micul dejun 20Ron/pers

-pranzul 40Ron(ciorba,fel de baza,desert,apa) -cina 40Ron(doua feluri,desert,apa) -cina festiva la 95ron/pers(incepe cu un foc de tabara,apoi mancare la bufet suedez in restaurant,intra si bautura) -cofeebreak 10Ron/pers(fursecuri,cafea,apa,cola)

-sala de conferinte(flipchardt,videoproiector,ecran)-gratis

-avem doua sali de conferinte,pentru grupul mic va dam sala mica(hexagonul),la grupul mare va dam sala mare -calarie 80Ron/pers -plimbari cu trasura 150Ron/ora -sauna,sala de fitness,sala de jocuri,terenul de fotbal-gratis

                      Asteptam o cerere de rezervare ferma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul cred ca este scump! In conditiile in care un pranz cu tot ce au si ei inclus (si mai mult chiar) este maxim 20 ron, sa spunem incarcat 25 ron, unde este reducerea de grup? Sala de conferinte o folosim la ce? Tinem training-uri acolo si dezbatem unde va fi Nationala 2011?  :D  Coofebreak? Poate break sa ne oprim din baut  ;D

Mai sunt multe alte locatii la Sambata de Sus. Ma opresc aici fiindca nu vreau sa pun paie pe foc si sa incepem un nou vot cu cazarea ca-mi dau foc ;D ;D ;D

Daca este cazul, dam o fuga pana acolo si vedem/negociem  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul cred ca este scump! In conditiile in care un pranz cu tot ce au si ei inclus (si mai mult chiar) este maxim 20 ron, sa spunem incarcat 25 ron

Sincer io cred ca exagerezi .....nu stiu nici daca la impinge tava mananci o ciorba un felu' II un desert si o apa cu 20 lei

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi se par f. ok preturile sincer. Daca si pentru kitra ca Danyx is ok... va dati seama ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu cred ca sunt preturi  ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inseamna ca in Piatra au preturi extrem de convenabile. La cel mai OK restaurant din PN un pranz complet costa 20 lei si localul arata super bine, mancarea este f. gustoasa si variata, garnituri, apa, cafea ...

Se pare ca este doar opinia mea.

Anul trecut, la Nationala, o ciorba costa 10 lei si felul doi cu salata cam 150. Cu atentia de rigoare ajungeai la 30 lei pe cont propriu. Nu ma zgarcesc dar tot consider ca este mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anul trecut, la Nationala, o ciorba costa 10 lei si felul doi cu salata cam 150. Cu atentia de rigoare ajungeai la 30 lei pe cont propriu.

Si tot a fost mult ...nu ? :smile:

Acu .....nu va fie cu suparare ....dar la cate persoane suntem siguri ca venim ....nu credeti ca e mai mare daraua ?.....serios e mai simplu sa dau banu inapoi si sa ne intalnim acolo .

Astept pana la sf. lui mai daca tot in numar mic suntem prefer sa imi umplu timpul liber altfel .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man, GATA, am incetat cu orice fel de remarca  ;)

Nu imi place sa fiu taxat. Ti-am spus. Daca este nevoie, dam o fuga pana acolo si motorina mea o trec in contul meniului personal  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar stai bre ca nu ne obliga nimeni sa precomandam cina ....pranz ...si alte bazaconii .....ne putem limita ca si in ceilalti ani doar la cazare , mic dejun si masa festiva , ceea ce imi pare mult mai corect .  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe urma iar ne scindam, ca o parte mananca la Fagaras si o parte la Brasov. REGULAMENT!!!  Asa cum spunea cineva, putina dictatura nu strica. Dar se accepta si pareri constructive  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2, 10, 100 ... astia suntem si noi defilam. Stiu cum te simti acum dar hai sa-i dam pana la capat daca tot este sa fie. Te ajut cu ce pot. Sincer !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajuta-ma sa aducem cat mai multi la Nationala ..... sincer  ;)

Pentru cei ce nu au citit aceasta este oferta de la Hotel Diana

Buna ziua,

Ne oferim disponibilitatea si va facem un pret foarte bun dar pentru perioada 03-04 septembrie 2010,astfel:

-camera dubla 100ron

-camera single 85 ron

-micul dejun 20Ron/pers

-pranzul 40Ron(ciorba,fel de baza,desert,apa) -cina 40Ron(doua feluri,desert,apa) -cina festiva la 95ron/pers(incepe cu un foc de tabara,apoi mancare la bufet suedez in restaurant,intra si bautura) -cofeebreak 10Ron/pers(fursecuri,cafea,apa,cola)

-sala de conferinte(flipchardt,videoproiector,ecran)-gratis

-avem doua sali de conferinte,pentru grupul mic va dam sala mica(hexagonul),la grupul mare va dam sala mare -calarie 80Ron/pers -plimbari cu trasura 150Ron/ora -sauna,sala de fitness,sala de jocuri,terenul de fotbal-gratis

                      Asteptam o cerere de rezervare ferma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana in prezent , se stiu urmatorii participanti:

Cei care au dat avans:

Claudiu ========= 2 persoane

Laura ========== 1 persoana

Borza Ioan Liviu == 2 persoane

Ramonel ======== 2 persoane

Feraru ========= 2 persoane

Tomoioaga Grigore = 2 persoane

SFC ============ 2 persoane

Victor =========== 2 persoane

Nelly ============ 1 persoana

Rebelu =========== 2 persoane

Cei care nu au dat(inca) avans dar sigur vor veni:

Danyx ========== 2 persoane

Matrixx ========= ? persoane

Kitrosu ========= ? persoane

Dalin =========== 2 persoane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu inca nu am dat avansul, dar voi veni SIGUR, SIGUR.....asa cum nu am lipsit de la nici o Nationala!!!!

P.S. Avansul il voi da la sfarsitul lunii mai....dupa ce mai scap de cheltuielile cu botezul, concertul AC/DC, etc....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.