Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

Eu am propus ....3 optiuni ...... in ceea ce ma priveste optiunea nr. 3 ar fi Statiunea Izvorul Muresului  Si acum la o cautare rapida am gasit si un hotel de 2* , dar nu suntem nici prea pretentiosi ...nu ? CLICK

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai cam asa vom gasi - la 2 stele e bine pentru majoritatea, cred.

Oricum, e bine ca la sectiunea "SERVICII" ne ofera si : deÅŸteptare la ora dorită - vom avea nevoie sigur  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca e asa cum spune badgogo cu Emma,eu aleg varianta 3,chiar arata bine Bradul Argintiu.

Din partea mea Danyx,merg pe mana ta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

....

Pe vreme aia nu exista decat un singur corp al pensiunii. Poate acum e mai bine.

Sa fie Izv Muresului! :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

De acord cu oricare din variantele 2 sau 3.

Desi pare ok hotelul in poze, cu siguranta exista si alte variante decat Bradul Argintiu. Ma trebuie cautat. Ceva mai bine arata Pensiunea Emma, insa daca e asa cum spune badgogo, mai bine nu o selectam.

Din ce stiu eu, drumul pana la Izvorul Muresului este extrem de distrus. Numai gandul ca trebuie sa merg iar pe acolo, imi da fiori. Recunosc ca ultima data am fost anul trecut de Sf. Pasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ofer sa dau o tura pe la Sambata si imprejurimi, daca doriti. Sa vad exact despre ce e vorba...

Numai ca, numai peste vreo 10 zile ma pot deplasa din nou cu masina.

?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul ma las pe mana lui @Danyx. Pana acum n-a dezamagit. Poate gaseste si niste persoane dispuse sa castige ceva bani... ;), si poate si reclama gratis...  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul ma las pe mana lui @Danyx. Pana acum n-a dezamagit. Poate gaseste si niste persoane dispuse sa castige ceva bani... ;), si poate si reclama gratis...  ::)

si eu la fel :) sigur ne gaseste el si ceva cu munti, copaci si mancare buna  :bounce:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danyx ,merg pe mana ta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi am trimis un email cu o cerere de oferta pentru hotel Bradul Argintiu , de la Izvorul Muresului .

Am si sunat dar nu a raspuns nimeni .....dar nu ma las eu asa usor  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stimate Domn,

Pentru perioada ceruta de Dvs. avem disponibil 30 camere,.Nu ati precizat pentru cate persoane doriti, daca fiecare camera pentru 2 persoane,si se consuma mic dejun si masa festiva, avem un pret foarte avantajos:

Astfel: Cazarea: 40 lei/pers/noapte fata de tariful afisat de 50 lei.

In regim single: cate o persoana in camere: 60 lei/pers/noapte fata de tariful afisat de 70 lei.

Micul dejun: 18 lei/pers: contine:de exemplu: unt +gem+ceai , cafea cu lapte si omleta din 2 ouu cu cascaval; sau crenvursti etc, dupa dorinta dvs. facem meniul.

Pentru Cina festiva pretul depinde ce alegeti Dvs, facem impreuna meniul.

Astept ok-uri, cat mai rapide ca sa dau avansul   ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine, merge  :D

Cand vrei sa dai avansul? Poate saptamana viitoare imi fac drum pana acolo sa vad live si sa fac niste poze. Depinde de vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E destul de avantajos. La finalul saptamanii viitoare as putea trece si eu pe acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am promis ca raspunsul il dau vineri si in caz ca este afirmativ in prima jumatate a saptamanii viitoare achit avansul .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intrebare : copiii cum se socotesc? Copil=persoana ?Indiferent de varsta?Ca asa imi iese camera de 2 paturi la 160 lei... >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

intreaba si de animale de companie.

(ciini, nu serpi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fara mic dejun se poate ?

Pai .....daca nu vrei , nu o sa te oblige nimeni sa mananci .

Numai ca ......daca nu mananci dimineata o sa iti fie foame mai tarziu si o sa lipsesti de la poza de grup ....."io" asa am patit data trecuta  ;D

Astazi am sa dau OK-ul iar saptamana asta am sa achit si avansul . Sper ca este ok si din partea voastra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

de mancat am sa am eu pentru mic dejun, intotdeauna aduc ceva, plus nu vreau sa le dau 18ron pt un ceai si dulceata pe paine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.