Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

Din pacate eu nu pot participa la Nationala dar, ceea ce spune mariusdaniel se practica cu succes la alte cluburi (Mazda, de exemplu) insa sub o alta forma. Acolo si dealerul se implica in organizarea evenimentului, mai precis au fost oferite participantilor de catre BDT, si Arian sepci, tricouri, etc.,. In plus, din cate am mai citit pe forum, pe toata perioada Nationalei au fost asistati de o autoutilitara dotata cu tot ce trebuie pentru eventuale interventii, oferita de unul dintre dealeri. 

Cam asa ar trebui sa se faca treaba. La altii se poate, aici oare de ce nu se poate? Poate pentru ca nu a fost nicio discutie pe tema asta cu Primus. Zic si eu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oare nu ar fi frumos sa invitam si pe cineva de la importator, sau de la Primus Auto, ori de la alte reprezentante din tara ?

Eu ma gandesc ca nu ar strica. Am putea sa-i cunoastem mai indeaproape, dar si ei pe noi !

Bineinteles, sa platesca precum fiecare din noi. Adica, o invitatie, dar pe banii lor. Ce ziceti ?

BA NU!

Normal ar fi sa platiti VOI!  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

normal ar fi sa platim noi daca am invita-o pe paris hilton sau pe barcelona intercontinental.

le platim sa se simta ca acasa.

macar sa ne calce cineva camasile, nu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danyx, am platit si eu diferenta.

Sa ne revedem cu bine! Mai e un pic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin si eu pana la urma  8)

Cei din Oradea pe ce traseu mergeti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin si eu pana la urma  8)

Cei din Oradea pe ce traseu mergeti ?

Cool!Can't wait to meet you all toghether! :yahoo: :thumbsup2::beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi am platit si noi diferenta.

Sa ne vedem sanatosi si cat mai multi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin si eu pana la urma  8)

Cei din Oradea pe ce traseu mergeti ?

Oradea-Cluj-Tg. Mures-Izvorul Muresului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oradea-Cluj-Tg. Mures-Izvorul Muresului.

Hmm, inseamna ca nu prea am cum sa ma intalnesc cu voi pe drum.

Din Deva care merge ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ca eu ma intalnescu cu careva din drumul meu,crezi!?Ori o sa vin la Bucuresti cu o zi inainte sa plec de acolo cu cine s-o gasi,ori daca nu direct la destinatie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toti cei care au platit si au anuntat acest lucru , pot verifica daca au intrat banii accesand linkul cu lista cu cei inscrisi . Acolo voi face modificarile imediat cum intra banii

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, inseamna ca nu prea am cum sa ma intalnesc cu voi pe drum.

Din Deva care merge ?

Din Deva merg eu, cred ca si Nelly si Feraru....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu tot cred ca ar fi bine sa-i invitam pe cei de la reprezentante ! Adica, nu doar pe cei din Bucuresti, ci si pe cei din tara. Daca primesc ceva confirmari ( a se citi, incurajari ), eu as purcede la a scrie aceasta invitatie oficiala din partea Clubului posesorilor de VOLVO din Romania !

In fond, pentru posesorii de Volvo inscrisi pe acest forum, pare ca este evenimentul anului ( din punct de vedere strict volvistic ). Cred ca meritam sa ne cunoasca mai bine cei de la reprezentante, dar si noi pe ei. Si din aceasta efervescenta, ar putea iesi ceva bun. Mai mult respect ( reciproc ), mai multa informatie de la sursa, poate chiar darâmarea unor mituri...Ma gandeam sa le propunem sa vina si cu noul S60 !

Ce ziceti, cine marseaza ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mamaaaaaaaaaa ce criza e

de ce sint asa putini cei care doresc sa se intilneasca?

de criza? eu nu cred ca daia

Share this post


Link to post
Share on other sites

mamaaaaaaaaaa ce criza e

de ce sint asa putini cei care doresc sa se intilneasca?

de criza? eu nu cred ca daia

probabil fiecare e plecat pe undeva,altfel nu mi dau seama!

Eu daca as fi prin zona tot as veni putin,chiar daca nu am nimic rezervat /platit..macar sa cunosc acei putini oameni cu suflet care fac parte din acest forum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau karaoke in program!  ;)  ;D

Eu vreau sa organizez cupa Volvo-Club la tenis de masa ! Sper sa avem cel putin o masa acolo.

Si, da, karaoke, ar fi foaarte distractiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci eu vin cu Diploma. Am una gandita special, dar nu gaseam motivul pentru care sa o dam.

Deci avem Tenis de masa si Karaoke. Propun si o Diploma legata de masinile noastre si proprietarii lor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La tenis de masa ma bag si eu,dar la karaoke nu prea ma ajuta vocea :D

Interesante propunerile voastre,it will be more fun :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci eu vin cu Diploma. Am una gandita special, dar nu gaseam motivul pentru care sa o dam.

Deci avem Tenis de masa si Karaoke. Propun si o Diploma legata de masinile noastre si proprietarii lor.

E minunat, dar stai un pic, nu te grabi asa tare !

Ambele concursuri propuse depind de existenta conditiilor. Masa de ping-pong cu fileu ( mingi aduc eu ), palete ( sper ca aduce cine vrea sa concureze ) dar si de sistemul pentru karaoke. Nu stiu ce presupune un asemenea sistem (ma rog, in principiu un display maricel si un sistem audio-video ). Poate oare domnul organizator al nationalei sa specifice zilele astea la hotel ca dorim aceste dotari pe perioada sederii noastre acolo ? Eu cred ca, daca le cerem, avem oarece sanse sa ni le si procure ( daca nu le au deja, bineinteles ). Evident, cred ca nu e o problema sa cotizam cu ceva in plus pentru distractie. Daca nu le cerem, sau nu le aducem noi ( cu masa de ping pong ar fi imposibil ), atunci nici nu le vom avea. Iti multumim anticipat Dannyx !

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu jucam si badmington,tot degeaba....in rest,ma bag la orice...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.