Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

ce ma enerveaza : multa lume zice ca vine si nu vine !

taticu : ori veniti , ori nu mai scrieti p-aici de pomana !!!

aici sintem o mina de oameni seriosi. si simpatici.

cind ati zis ca veniti, VENITI. n-o mai dati dupa colt !

unde dracu, o fi. daca vreti sa veniti, veniti oriunde !

ce , sintem copii ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parca in fiecare an devine tot mai greu...in loc sa fie invers - SA NE ADUNAM !  :-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept si eu confirmarea de la danyx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana cand se plateste avansul? Stiu ca s-a anuntat dar nu mai gasesc eu acum  :-[

Merci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e interesant - dar avem loc in parcare 30 de masini (macar) ? Tu ai fost la Cheile Butii, si abia am avut loc in parcarea aia imensa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Hotel Cerbul mai mult de 15 masini nu incap in parcare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ...asa este. La Cheile Butii n-am prea avut loc in Parcare dar era loc berechet in camere  :D. Daca este asa cu parcarea de la Hotel Cerbul....cautam altceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu toate ca nu pot veni, ca deh ... aceeasi data - aceleasi probleme la mine din pacate, va spun ca eu am fost asta vara la Borsa. Am stat 3 zile si-am plecat ca n-aveam ce face. E o statiune cam moarta, in plus nu sint spatii de cazare mari ca pentru o asemenea intilnire. Si e la vreo 60 - 80 km de Vatra Dornei, deci aceeasi zona. Ca e si cam scumpa pentru ce ofera.... Daca vreti Maramures, atunci cautati zona Botiza, Valea Izei, s.a. daca nu gasiti o singura locatie, eventual 2 - 3 pensiuni foarte apropiate, masa la una dintre ele si gata treaba. Baietii din MM pot confirma si pot propune locatii, doar e la ei acasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hellloooo. Intai virati banii pentru avans, si apoi votam (cei care au platit) locatia.

Nu a ramas batut in cuie Maramuresul, asa ca hai sa ne linistim momentan cu cazari si parcari.

O noapte frumoasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e interesant - dar avem loc in parcare 30 de masini (macar) ? Tu ai fost la Cheile Butii, si abia am avut loc in parcarea aia imensa...

deci - pa.

Ce pa? Tie iti place fundalul pozelor de la Cheile Butii cu acoperisul ruginit si cu parcarea harcea parcea?

O poza, merita mai multa atentie! Parerea mea. Nu trebuie sa ne cramponam de motel/cabana cand facem o poza de grup sau a masinilor pentru ca se pot gasi o multime de alte locuri frumoase. Este nevoie numai de d i s p o n i b i l i t a t e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Matrixx, tinand cont ca oricum o sa mai fie o votare, m-am simtit obligat sa prezint viitorilor participanti si alte locatii, pe care le-am vizitat si le cunosc in ideea ca acestia sa aiba de unde alege. Locatii mai sint (nu numai in Maramures), dar mai bine ma conformez cu majoritatea ca sa nu imi atrag "simpatia" unor membrii mai vechi.

Cele bune!

Share this post


Link to post
Share on other sites

badgogo  - "La Hotel Cerbul mai mult de 15 masini nu incap in parcare!"

De-aia am scris pa acelei locatii...Din partea mea, puteti sa va parcati masinile si la 1 km de locul cazarii, daca asa vreti voi.

Nota:

Promit ca nu mai scriu nimic la acest topic - faceti ce vreti voi sa faceti, decideti ce vreti voi sa decideti. Gata, mi s-a luat. Nici macar nu o sa mai votez inca o data. Unde o sa fie, am sa incerc sa vin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....asa ca hai sa ne linistim momentan cu cazari si parcari.

Eu la asta m-am referit.

No offence @Matrixxx.

Nu ma mai bag nici eu.

Cele bune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci .....unora li se ia doar din ce scriu sau citesc ....sincer ...si mie mi-sa luat ..... si chiar am avut intentia de a nu ma mai ocupa .....m-am lasat convins , pt ca pe undeva imi doream acest lucru , dar in continuare am senzatia de "greata"

@ badgogo

No offence @Matrixxx.

Nu ma mai bag nici eu

nu va fie cu suparare ......dar toata lumea vine cu idei ...pareri ...nemultumiri ....se creaza un mare C A C A T dupa care nimeni nu se  mai baga toata lumea se retrage.

OK .... datorita acestui fapt am decis sa ma dau si eu la o parte ...intr-o mica masura .

Ma ocup dar se face la Cheile Butii. Vreti in alta parte .....va ocupati . Motivele le-am enumerat in alt post , le puteti reciti daca aveti nelamuriri vis a vis de acest lucru.

Nu mai vreau nici o votare ...NIMIC .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ce sensibili sunte-ti  ??? ???,n-am vazut asa ceva  ???,pana la urma,care e problema daca cei de prin tara ,vin cu idei de locatii ???.Indiferent unde se va decide ca vom merge,este bine de aflat locatii  frumoase unde poate mergem ,doar cu familia ,si in alte perioade.Care e problema ???

Nu mai fiti asa radicali si........

Vom vedea ce va iesi.Sincer,eu cred ca vom sta acasa,anul asta >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ....nu vom sta acasa , vom merge , si as vrea sa vad o prezenta mai mare ca anul trecut .

As vrea sa se creeze o ambitie in ciuda a tot ce s-a "rascolit" pe acest subiect , sa ne demonstram ca ne inselam , ca noi ...cei din VOLVO-CLUB , nu suntem ca altii chiar daca avem opinii diferite .

Haideti ca anul asta sa fie un mare succes , haideti in numar cat mai mare , si acolo , impreuna , ne vom putea intelege , si distra muuuult mai bine decat o facem in fata unui monitor. Haideti sa ne cunoastem , sa dam dovada de solidaritate si sa demonstram ca si NOI suntem in stare.

Sunt doar 2 zile oameni , 2 zile in care fiecare isi va face prieteni , fiecare se va distra , se va simti bine, va respira un aer curat , si va uita 1 pic de toate grijile de zi cu zi .

Haideti sa il "suparam" pe matrix care este neincrezator in numarul participantilor .....haideti sa il "dezamagim" pe claudiu care crede ca vom sta acasa ..... haideti sa ne facem noi o surpriza .....HAI VOLVO-CLUB.

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

topicul asta nu e facut decit pentru a propune locatii, a discuta despre ele.

s-a stabilit data - ramine stabilit !

s-a confirmat ca locatia va fi stabilita prin votul celor care vor plati avansul - ramine stabilit !

s-a confirmat ca danyx e organizatorul, s-a confirmat . ramine stabilit !

restul sint doar off-topicuri daunatoare.

platiti avansul, propuneti si discutati locatii (chiar daca nu veniti, parerea oricui e importanta !)

hai sa fim maturi si sa tinem la prietenia noastra ,chiar daca asta inseamna sa "dam de la noi".

eu incurajez pe oricine vine cu propuneri, bune , sau rele, asta da dovada de interes.

e normal ca cei care vin sa decida unde vin, si e la fel de normal ca nu putem merge in toate locurile in acelasi timp.

cei care au mai fost la intilniri sint oameni de toata stima si nu trebuie acuzati de favoritisme sau interese oculte.

toata lumea vrea sa ne simtim aproape.

nu m-am adresat cuiva aparte, ci tuturor !

cel putin eu, dar cred ca toti care au mai fost la intilniri, sint(em) deschis(i). acceptam pe oricine vrea sa vina sa-si fac noi prieteni.

in curind, si cei care n-au fost pina acum la nici o intilnire, vor spune acelasi lucru !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ....nu vom sta acasa , vom merge , si as vrea sa vad o prezenta mai mare ca anul trecut .

As vrea sa se creeze o ambitie in ciuda a tot ce s-a "rascolit" pe acest subiect , sa ne demonstram ca ne inselam , ca noi ...cei din VOLVO-CLUB , nu suntem ca altii chiar daca avem opinii diferite .

Haideti ca anul asta sa fie un mare succes , haideti in numar cat mai mare , si acolo , impreuna , ne vom putea intelege , si distra muuuult mai bine decat o facem in fata unui monitor. Haideti sa ne cunoastem , sa dam dovada de solidaritate si sa demonstram ca si NOI suntem in stare.

Sunt doar 2 zile oameni , 2 zile in care fiecare isi va face prieteni , fiecare se va distra , se va simti bine, va respira un aer curat , si va uita 1 pic de toate grijile de zi cu zi .

Haideti sa il "suparam" pe matrix care este neincrezator in numarul participantilor .....haideti sa il "dezamagim" pe claudiu care crede ca vom sta acasa ..... haideti sa ne facem noi o surpriza .....HAI VOLVO-CLUB.

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Asa mai vii de-acasa :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorry, dar nu am avut rabdare sa citesc tot topicul de certuri pe locatie sau alte chestii de bucatarie interna!

Eu stiu doar atat: am masina minunata, sunt dornic sa ii cunosc pe ceilalti volvisti, nu ma sperie distantele (doar am Volvo, ce naiba!) fiindca e o placere sa conduci (chiar daca am bebe mic mic si pe care il voi lua cu mine!)

Daca nu e foarte scump si sunt oameni de calitate, vin cu inima deschisa ORIUNDE!

Nu imi plac certurile (discutiile in contradictoriu,poate doar in anumite conditii).

Considerand cele de mai sus, spuneti-mi si mie despre ce avans vorbim.... perioada si... eventual locatia (nu stiu cum sa votez ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3-5 septembrie 2010

150 ron/persoana

RO26 INGB 0000 9999 0171 4336

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.