feraru3333

PERSOANA JURIDICA CLUB .........

354 posts in this topic

Eu zic sa nu ne grabim!, in ultima vreme au aparut niste schite extrem de interesante!. Cu cat avem mai multe ,v-om avea de unde alege!Cu siguranta mai sunt si altele,dar poate unii useri, nu indraznesc sa le posteze. Curaj !Daca aveti vreo idee, nu va fie rusine, munca voastra nu v-a fi jignita. Doar udata cu ...o bere sau un red bull :P .

Rog pe @ feraru 3333 sa stabileasca momentul, in care sa se aleaga sigla.Asa ca, postati cat mai multe sigle , sa vem de unde alege!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cautam ideei, ce sa inteleg din postul asta? Mai concret?

Ca mie personal nu imi place. Al 2 lea e interesant nu vreau sa te ofensez doar o parere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am inteles.

Inca o data..

post-755-0-92801000-1317372940_thumb.jpg

post-755-0-79245000-1317375361_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie si schita lui CaudioRaiz, de la postul 185, cred ca ar trebui luata in calcul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare din nou !

Am revenit cu 2 variante care sper să vă placă. Ceva original , aerisit, simplu și ușor de recunoscut.

În cazul în care faceți un poll pentru sigla care va ieși câștigătoare, să nu uitați să includeți și prima variantă propusă de mine de la postul #127.

Pe cea de-a doua siglă, ca slogan ar putea fi și ”COMUNITATEA POSESORILOR DE VOLVO DIN ROMANIA”.

Seară plăcută.

volvog.jpg

Și cea de-a treia

vv2m.jpg

Edited by iD-entity

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie.

Ultima e chiar faina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intr-adevar, ultima este cea mai interesanta din toate cele postate pana la ea.

Sugestie : reducerea inaltimii si eventual corectarea liniei oblice de pe grila masinii prin schimbarea sensului acesteia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie nu prea-mi place. Nu vreau sa fiu rau...e doar parerea mea.Prea mult scris pe acolo.Personal imi place mult cea de la postul 153 prima imagine.Si mai sunt si altele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ultima arata foarte OK !! Felicitari .. a 2 a este ok pentru sticker .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pana la urma cum s-a hotarat?Nu alegem aceeasi sigla si pt sticker si pt club?Vor fi diferite?Si cand se face pool-ul ala cand alegem "oficial" sigla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

LeChuck acuma faci altceva da ma uitam la aia care au pe masina abtibildu ala oval in care scrie RO si steagu incearca ca aia ceva.Sa avem ce lipi :cyclops:

Edited by MetalARN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideea era in a gasi o sigla, un logo. Implementarea ei in abtibilduri, sepci, ecusoane, evantaie, pagini de net, pixuri, halbe de bere si cani de cafea, prezervative etc, nu este deloc grea. Este decat o munca rudimentara, care limiteza "creatia" in functie de media folosita ca sa zic asa. Pacat ca multi nu au inteles asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am inteles aveam si eu o idee.De aia am specificat ca stiu ca e altceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Apreciez efortul tuturor dar si mie tot ultima imi place cel mai mult si abia astept sa-l pun pe spatele masinii. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru spatele masinii, tot stickerul actual mi se pare cel mai bun. Deja il are lumea, deja il stie lumea...

Aia "ultima" ar merge pt headerul forumului, cu mentiunea ca parca prea iese CLUB in evidenta... in detrimentul lui VOLVO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare din nou imi cer mii si mii de scuze dar am avut o gramada de treaba pentru ca urmeaza sa-mi urc si eu site-ul pe net am lucrat mult si la sigla branduire inregistrarea numelui chestii ... in seara asta o sa incep sa fac vreo 4 - 5 sigle sa vedem ce idei o sa am ...

Stima

Claudiu Ungureanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare,

Sunt nou pe forum si posesor de volvo

sa-mi spuneti si mie ce trebuie sa fac ,cum platesc cotizatia ca nu mai scapati de mine :hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai ai putintica rabdare. cind va exista un cont , acesta va fi facut public....

Share this post


Link to post
Share on other sites

amu asteptam sa vedem ce zice SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tot legat de denumirea care contine "Romania" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.