feraru3333

Intrunirea Nationala 2012

373 posts in this topic

Merci Andule, dar cica sunt putine camere la acest hotel pentru cate persoane vom fi!wacko.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citate de pe site:

"Oferta este valabila de duminica pana joi"

"Voucherul este valabil pana in data de 15 mai 2012"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, este si prea din timp! Putina rabdare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, hai să punem o sicana, ceva, să fie mai palpitant. Cum ar fi aceea că alegerea camerelor de cazare se vă face în ordinea înscrierii, sau orice altceva vreţi voi... Deşi, nu alergăm după cantitate, calitatea contează.

Oricum, eu cred că nu se va avansa pe acest subiect, până când nu va fi stabilit organizatorul şi locaţia.

La primul punct, cel mai probabil Asociaţia. Rămâne de votat locaţia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Anul asta Intilnirea Nationala se va face la Slanic Moldova. Vom fi acolo toti care vor dori. Sper si citiva din cei care nu vor dori. Ce atita discutii si propuneri. Vreti despotism ? Asta-i o mica proba, sper ca in sensul bun headbang.gif

Acum, putin democratic ar fi sa-i lasam si pe cei care si-au castigat dreptul de a vota - prin participarea la cel putin o Nationala, sa spuna un Da sau Nu, cu privire la locatie - sa vedem ce spun doritorii. Macar atit merita si ei, nu ? smiley-faces-82.gif

Pai si io am inteles ca e Slanic Moldova. Deja 12 insi care au fost la cel putin o nationala au votat pentru asta (vezi lista de inscrisi !)

01. Avx

02. Midnight Caller

03. ValiU

04. Agr350r

05. IulirX

06. Matrixxx

07. Feraru3333

08. Vita_Fresh

09. musashi1973

10. Laura

11. Mariusdaniel

12. Dani_dy

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

acum am citit lista

pe lista sunt cei care ar veni oriunde

amu am inteles

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa inteleg si eu ca nu ramane batut in cuie ca locatie statiunea Slanic Moldova! Eu am propus, voi luati decizia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

01. Avx

02. Midnight Caller

03. ValiU

04. Agr350r

05. IulirX

06. Matrixxx

07. Feraru3333

08. Vita_Fresh

09. musashi1973

10. Laura

11. Mariusdaniel

12. Dani_dy

13. mav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrea si 850-ul meu la Slanic Moldova, deci 15.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUNA SEARA PRIETENI ! Chiar daca nu am promis niciodata ca vin -din superstitie, am fost tot timpul prezent , chiar si cu piciorul in ghips sau cu un sofer de imprumut; nenea Feraru stie ! Asa ca nu as scapa pentru nimic in lume ocazia de a bea o tuica bisericeasca alaturi de prieteni .Deci la nr.16 pentru SLANIC MOLDOVA -PILGRIM !

Share this post


Link to post
Share on other sites

01. Avx

02. Midnight Caller

03. ValiU

04. Agr350r

05. IulirX

06. Matrixxx

07. Feraru3333

08. Vita_Fresh

09. musashi1973

10. Laura

11. Mariusdaniel

12. Dani_dy

13. Mav

14. Opus

15. Pilgrim

16. Baubau (in principiu...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUNA SEARA PRIETENI ! Chiar daca nu am promis niciodata ca vin -din superstitie, am fost tot timpul prezent , chiar si cu piciorul in ghips sau cu un sofer de imprumut; nenea Feraru stie ! Asa ca nu as scapa pentru nimic in lume ocazia de a bea o tuica bisericeasca alaturi de prieteni .Deci la nr.16 pentru SLANIC MOLDOVA -PILGRIM !

Sa fie intr-un ceas bun ! Inseamna ca s-a rezolvat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutari,

Daca imi permiteti vreau sa va fac si eu o sugestie via-a vis de cazare in Slanic Moldova. Cred ca foarte multi dintre voi sunteti satui de betoanele de care sunteti inconjurati si doriti ceva altfel. Din cate am vazut v-ati orientat catre Nemira. Acolo in afara de faptul ca sunteti impreuna, nu este nimic diferit de clasicele hoteluri.

Va puteti uita un pic si peste pensiunea "Montana" din Slanic si/sau multe altele care au si un pic de natura imprejur.

Este doar o sugestie..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

....... si/sau multe altele care au si un pic de natura imprejur.

Este doar o sugestie..........

Si eu sunt de aceiasi parere; la Nationala de la Cheile Butii si Poiana Negri exact asta am urmarit , si sincer .... si ele ma "urmaresc" , inca . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.montanaslanic.ro/

Mergeeee....! Sint si locuri de parcare, sint si camere suficiente, e teren de fotbal, e piscina, e...bine !

Cind vom merge in recunoastere p-acolo io zic s-o trecem in program !

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am inteles ca a ramas hotarat pentru Slanic,dar de organizat cine se ocupa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite, asta ar putea fi primul lucru care-l poate face asociatia : sa organizeze intrunirea nationala 2012 !

Numai ca nu eu sint cel care decide , ci comitetul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pana la urma , cand e data ?

Data nationalei este ori 31august - 2 septembrie, ori 7-9 septembrie, nici eu nu stiu sigur.

Data la care mergem noi acum in recunoastere este 12 martie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postarile despre pregatirea Nationalei au fost mutate intr-un nou pt o mai usoara urmarire a , acestui Eveniment .

Acestea fiind spuse , spor la ON TOPIC ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare tuturor!

Sunt "newcomer" in Volvo Club, dar un sustinator Volvo inrait! Ar fi prima intrunire la care particip, asa ca varianta Cincis (sunt hunedorean) ar fi cea mai "economica". In Moldova n-am mai fost de mult timp asa ca daca feraru333 (salut!) are ceva interesant sunt de acord! Desigur, oricare ar fi alegerea sunt decis sa particip! Cu bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now