Midnight Caller

Din ciclul "Cat de bădăran poti fi" cu Volvo sau fara

708 posts in this topic

uscaturi sunt in orice padure ;

problema e ca se inmultesc :confused2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie nu-mi pare asa uscata ... :)

Edited by Grey
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai sa fie, s-au inmultit oare volvistii cu gatul stramb? ca tot apar poze

intoarse pe dos!?!

Salut ,da stiu ca pozele sunt intr-o parte ,fac poze cu tel-ul si postez de pe tableta .

Mie imi apar normal si pe tel si tableta dar cand postez sunt "asa"cum apar nu stiu dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si la mine la fel. Pe telefon sunt drepte si dupa ce postez sunt intr-o parte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai intoarceti-va telefoanel, tabletele si ce alte aparate mai folositi ... poate ies ghirepte ca

prea ne sucim noi ca sa vedem; de fapt io nici nu ma uit la alea, ie prea greu ... :confused2::blink::tard:

Edited by alexpopeystar68
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cilul "Cit de badaran poti fi .... cu Volvo... " :

( poza am cenzurat-o eu. in versiunea originala se vede tot )

Domnul vecin , sta in bucurestii noi domnul :))

Din cilul "Cit de badaran poti fi .... cu Volvo... " :

( poza am cenzurat-o eu. in versiunea originala se vede tot )

De curiozitate, unde erau postate aceste poze ? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai intoarceti-va telefoanel, tabletele si ce alte aparate mai folositi ... poate ies ghirepte ca

prea ne sucim noi ca sa vedem; de fapt io nici nu ma uit la alea, ie prea greu ... :confused2::blink::tard:

Cel putin eu am incercat in toate felurile dar tot nu ies drepte. Asta este....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Le copiezi pe pc, le intorci acolo, si dupa le postezi.Si asa ne scapi pe noi de "gat sucit".Spor.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mi`o luati in nume de rau, poate unii din voi agreeaza sportul asta , mie mi se pare tzoparlanie.

duminica, 14 septembrie, piatra arsa:

post-6329-0-16755700-1410849160_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

la balci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu la ce...dar in afara de 2-3 exemple care pareau ca au ce cauta p`acolo ca si echipare, in rest ziceai ca esti pe dorobanti, 5`are, s-5 uri am vazut si un cla nou...d`astea

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mi`o luati in nume de rau, poate unii din voi agreeaza sportul asta , mie mi se pare tzoparlanie.

duminica, 14 septembrie, piatra arsa:

Daca ne spui si ce anume se intampla acolo si pentru ce trebuiaiu sa fie echipate masinile, poate ne dam cu parerea

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ne spui si ce anume se intampla acolo si pentru ce trebuiaiu sa fie echipate masinile, poate ne dam cu parerea

nu se intampla nimic decat cocalareala. vi la munte pentru ce? sa mirosi gaze de la toti inaptii care nu`s in stare sa urce macar de la babele 9de unde au telecabina) ca sa nu zic de jos, asa cum e normal.

echipare un pic de offroad as zice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu se intampla nimic decat cocalareala. vi la munte pentru ce? sa mirosi gaze de la toti inaptii care nu`s in stare sa urce macar de la babele 9de unde au telecabina) ca sa nu zic de jos, asa cum e normal.

echipare un pic de offroad as zice.

Esti un barfitor ...invidios !

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti invidios pt ca tu ai suspensie sport . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am crezut ca e doar un mit dar duminica, in parcarea de la Kaufland Brasov, am vazut o masina vopsita cu trafaletu.

Skoda Octavia breack primele modele, verde metalizat inchis.

Va faceam o poza numai ca pana am stat eu sa ma gandesc: nu e posibil, poate o fi vopsea "lovitura de ciocan", cum pot eu sa pozez asta cu mobilul din dotare sa se si vada ceva, au venit indivizii la masina si mi-a fost jena sa mai fac shooting, ca eram chiar langa ei si nu pareau oameni fini.

Ce am vazut eu (fara sa cobor din masina): o laterala intreaga pana la nivelul geamurilor + capota.... Arata incredibil. :cyclops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mi`o luati in nume de rau, poate unii din voi agreeaza sportul asta , mie mi se pare tzoparlanie.

duminica, 14 septembrie, piatra arsa:

Este zona piatra arsa, lumea vine cu masina pana acolo si de acolo o ia pe jos spre crucea Caraiman. Nu vad absolut nimic rau in asta.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi se pare tzoparlanie proiectul bor-ului de a mai face o biserica exact langa crucea de pe Caraiman. Dar parca au mai ars biserici in trecut, nu ?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am crezut ca e doar un mit dar duminica, in parcarea de la Kaufland Brasov, am vazut o masina vopsita cu trafaletu.

Skoda Octavia breack primele modele, verde metalizat inchis.

Va faceam o poza numai ca pana am stat eu sa ma gandesc: nu e posibil, poate o fi vopsea "lovitura de ciocan", cum pot eu sa pozez asta cu mobilul din dotare sa se si vada ceva, au venit indivizii la masina si mi-a fost jena sa mai fac shooting, ca eram chiar langa ei si nu pareau oameni fini.

Ce am vazut eu (fara sa cobor din masina): o laterala intreaga pana la nivelul geamurilor + capota.... Arata incredibil. :cyclops:

Adi...decat cu masina in 3 culori si cu toata caroseria ciuruita de rugina mai bine la trafalet!! Si eu am vopsit un taxi la trafalet. Ghici ce?! A avut accident cu un logan...vopseaua de logan a ramas pe vopseaua aia de gard. S-a sters cu putina benzina. Am ras de n-am mai putut...

ps: La mine nu au ramas dare, am folosit trafalet de burete si am intins bine vopseaua. Nu a iesit chiar ca la pistol dar arata decent. Nu multa lume si-ar fi dat seama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La asta iti dadeai seama de pe luna. :)

Nu prea avea dungi dar stratul era foarte gros si parea inegal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now