andy.ro

Castiga noul Volvo S60!

230 posts in this topic

sa cistige betty ca are un "sound" identic cu al motorului .... (rrrrrrrrrrrrrrrrrrr)

:lol::-*::)

Buna asta !

Daca va castiga, e datoare cu un spalat pe timp de vara ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa castige Betty :P

Multumesc sustinatorilor :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper că nu trebuie văzut până la capăt, ca să se cumuleze vizualizarea, că l-am mai văzut de câteva ori... ;D

Nu :) Multumesc pt sustinere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am participat si eu la acest concurs. Filmuletul meu este:

"Avatarii vor alege noul Volvo S60. Afla de ce si ajuta-i sa-si salveze planeta!"

Sper sa va distrati:

http://www.unlimitednaughty.ro/camera/video/concurent/Ion-Lucian-Mihai

L-am postat o singur data asa cum cere regulamentul!

Va multumesc la toti pentru vizitele voastre!

Succes si celorlalti participanti!

post-2467-084384600 1299872229_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, e 23 martie şi... nimic!... la ce oră se anunţă câştigătorul ăla? ;D

Trebuie să aşteptăm până se scoală oficialii?

bine ales cuvintul "scoala" ! ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ala de pe primul loc nu e ala care se batea cu pumnu'n piept la noi pe forum ca va castiga sigur ? grin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brusc m-a lovit iar o greata. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

N'are de ce sa iti para rau , v-am spus de la inceput ca se stie castigatorul . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum... castigatorul nu va fi un adevarat posesor de Volvo, ci doar un tip care din pacate are Volvo.

Sper sa-si puna angel eyes. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate ca e pasionat de Volvo, nu ai de unde sa stii asta cand nu cunosti un om .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la proba contrarie, a fost un concurs corect. Nu-i nimic Betty, ai incercat, te-ai zbatut, noi te-am sustinut, atat cat am putut, in mod legal, desigur. Felicitari castigatorului si sa vina pe forum sa ne povesteasca despre masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu altii cum sunt.... dar eu sunt Toma Necredinciosul... adica, nu cred ca a fost ceva in neregula, pana nu vad cu ochii mei. Asa, ca unul sau altul e nemultumit ca nu a castigat, e normal si de inteles. Stiti cum se spune, "Glorie castigatorilor, onoare invinsilor!"...

Cine a facut sport de performanta stie ca nu trebuie sa dai vina pe arbitru atunci cand pierzi. Intinzi mana adversarului si il feliciti pentru ca a fost mai bun. Asta inseamna fair-play. Sigur, daca a trisat, se va descoperi mai devreme sau mai tarziu si i se va lua titlul / medalia / diploma. Eu chiar astept ca noul posesor al acestui Volvo S 60, sa vina sa ne cunoastem si sa ne arate si noua masina. Ce e rau in asta ?

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu-i nimic, deja ma resemnasem cand a aparut Frusinoiu (ala de pe 2). Cel care a castigat-o nu cred ca a intrat pe forum, altul se laudase c-o s-o castige. Asta de pe primul loc chiar s-a zbatut pt masina, a impartit fluturasi, a lipit afise prin oras etc. Partea interesanta e ca au fost cel putini 5 insi implicati in promovarea lui, probabil o sa-si ia fiecare cate un logan dupa ce impart banii. Nu-mi pare rau c-am participat, mi-a placut senzatia de concurs, mi-ar fi placut s-o si castig :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca a depus atatea eforturi si l-au ajutat 5 prieteni, e bine pentru el. Nu ai de unde sa stii ca o va vinde. Oricum, felicitari pentru locul bun obtinut. Ai facut multa reclama la Volvo... parerea mea e ca primii zece ar merita un premiu surpriza de la importator, pentru cata vizibilitate au adus marcii si modelului respectiv. Poate ma aude cinevaaaa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nu cred c-o sa taie masina in 5. Sau poate ca are prieteni care-l ajuta neconditionat. Le da cate-o bere si aia e...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa mai Betty ca e mai buna batranica ta....... ca doar este a ta . tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.