DragosGD

Ce i-ai facut astazi masinii tale?

5,993 posts in this topic

Si un bec pe proiectoare, care tot din cauza mea nu se aprinde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problema a fost remediata cu mult timp in urma, se aprind ambele!

Dar tot nu te inteleg, de ce arde pielea pe tine ca merg eu cu un bec ars? :smile: .... crezi ca nu ma vezi asa? cu prima ocazie cand te vad in trafic, am sa iti trantesc o faza lunga in ochi, poate asa o sa ma vezi mai bine.

Edited by agr350r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar tot nu te inteleg, de ce arde pielea pe tine ca merg eu cu un bec ars?

Danut, dar ce agresiv ai devenit de cand ti-ai pus "strut-bara" pe masina si ti-ai schimbat becul! Mai sa nu te recunosc :evil6: :evil6: :evil6: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problema a fost remediata cu mult timp in urma, se aprind ambele!

Dar tot nu te inteleg, de ce arde pielea pe tine ca merg eu cu un bec ars? :smile: .... crezi ca nu ma vezi asa? cu prima ocazie cand te vad in trafic, am sa iti trantesc o faza lunga in ochi, poate asa o sa ma vezi mai bine.

Nu cred ca iti doresti sa ne batem in faruri, pe orice faza doresti tu, ca esti departe...

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

de ce nu va certati cu pozitiile?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry, acolo eu castig!

2x127 SMD :evil6:

post-3677-0-34082100-1432452906_thumb.jp

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Victor

Socializa si ea pe limba ei cu suratele suedeze.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieri am reparat ghidajul stanga/dreapta la gura centrala de aer (stanga) Se pare ca era stricat de cand am luat`o dar nu sesizasem. Lipit niste plastice cu super glue, aparent tine, sa vedem cat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aseara pe drum de la garaj a inceput gagica sa dea singura din stergatoare, sa semnalizeze, etc... ajuns acasa pe la 00:30, concluzia - picurat apa pe SAM (Smart-ul). Deconectat tot, lasat sa se usuce pana a doua zi, se pare ca am scapat ieftin, merge tot.

Mercedes caca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia-ţi Volvo! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi avem Volvo :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da' nu-s ca Fordu'! ;D

Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va explicam cat de bun e VOLVO, ci cat de prost proiectat e Smartu' :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va explicam cat de bun e VOLVO, ci cat de prost proiectat e Smartu' :P

Câți ani are ?...proiectanții ăștia le fac sa meargă X ani

PS ai service acum, nu te mai "plânge" :)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am montat 2 opritoare de portbagaj la s80. Multumesc Alex(Midnight) pentru ele!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am schimbat maneta de la stergatoare cu una noua OEM. In vara schimbasem cea de la semnalizare si cea de la stergatoare arata cam ... trist. Dupa ce am montat facut proba de microfon si..surprise: nu merge intervalul! WTF doar e nou nouta din carton. Ok demontat si montat maneta mea "veche". Proba si .. evident ca nu mergea nici a mea. Concluzia: a iesit probabil releul meu funky (carcasa Volvo, interior VW 99) din soclu un pic probabil. Am sa ma ocup poate azi sa vad ce e cu el .

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

ITP. Trecut cum laude. ;D

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reparat "malheur-ul" :) Releul 99 s-a desprins din carcasa Volvo si nu mai faceau contact toti pinii. Acuma am inundat cu plastic topit https://www.google.de/search?q=Hei%C3%9Fklebepistole&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=KedlVdW1MobiywPg2IPYBQ&ved=0CAgQ_AUoAg&biw=1920&bih=943 si sta bomba :D

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Schimbat placute fata la V70, am pus ATE furnizate de catre MC la un pret de nerefuzat! Si ca sa fie tacam complet le-am schimbat in service-ul unor baieti care se pricep la Volvo desi la prima impresie zici ca esti la service Smart! :smile:

Am fost si luni cu XC90-ul la ei, tot cu schimb de placute! Se lucreaza ca la stomatologie, polizari, detartrari etrieri, lubrifieri, gresari, un adevarat ritual. La un moment dat mi s-a parut ca ''mi-am adus'' masina la SPA!

Felicitari MC & VADIM! Keep up the good work!

post-681-0-81134000-1432765996_thumb.jpgpost-681-0-18708800-1432766028_thumb.jpgpost-681-0-35888600-1432766044_thumb.jpgpost-681-0-04263200-1432766064_thumb.jpgpost-681-0-41191200-1432766087_thumb.jpgpost-681-0-55577500-1432766115_thumb.jpgpost-681-0-10807500-1432766141_thumb.jpgpost-681-0-23364100-1432766163_thumb.jpgpost-681-0-58957300-1432766178_thumb.jpg

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim, multumim !!! La orele la care am plecat de acolo in ultima saptamana mai trebuie sa aducem o saltea si e tacam complet :))

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca nickname-ul ti-e predestinat! ''Preferi mai bine" Morning Caller?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim, multumim !!! La orele la care am plecat de acolo in ultima saptamana mai trebuie sa aducem o saltea si e tacam complet :smile:)

Dar ce program aveti? Incepand cu ora?

Una e sa incepi la 7.00 si sa termini la 23.00 si altceva e sa incepi la 16.00 si sa termini la 23.00 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai am ajuns la 17:00 si am plecat la 23:30... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost vizitat de dezmembratorii stradali (din nou). Asa ca.. Am cumparat (din nou) un set de capacele. 98 de lei, toate 4, noi.

Cam scumpe dezmembrarile pe la noi. :)

77d0fafae5b5b8d87685fc198bf12714.jpg29159561f1759abb9d60e2ed480983c8.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mihai eu zic sa treci pe unele aftermarket (MSW, Borbet, etc) si scapi de problema :)

Sent from my iPhone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now