Bodnariuc Mihai

Intalnire Nationala 2014!

464 posts in this topic

Pina acum, concret:

marius daniel - dubla

matrix - matrimoniala

feraru3333- dubla

iulirx - dubla

dany dy - matrimoniala

popicu - tripla

i love Volvo - matrimoniala

Vita_Fresh - matrimoniala

avx - tripla

mariusb - fara cazare

Mai sint disponibile 2 triple si 1 dubla la pensiunea DENISA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca mai sunt matrimoniale, vreau si eu in loc de dubla. Nu am observat ca e diferenta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand isi baga dracul.ro coada! Diferenta majora este ca la Voineasa nu ai activitati, sau o terasa ceva afara, parcare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din p.d.v.-ul meu locatia aleasa este ok, deci voi fi prezent 100% la Nationala 2014.

Avansul am sa-l platesc dupa 15 aprilie cand intra salariul....daca n-or mai fi locuri vin cu cortul.

Cu multumiri iulirx si Matrixxx pentru locatie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand isi baga dracul.ro coada! Diferenta majora este ca la Voineasa nu ai activitati, sau o terasa ceva afara, parcare...

La Denisa exista parcare pentru vreo 15 masini cel putin. La Lazar sint vreo 10 locuri de parcare.

La Lazar va exista (termen de finalizare Pastele) o terasa acoperita in curte pe malul riului Lotru pentru minim 50 persoane.

La Denisa , vara , au in curte o piscina destul de maricica . Se poate face baie si in riul Lotru care trece prin curtile celor 2 pensiuni.

Se pot face drumetii plecind chiar din curtea pensiunii, se poate merge pe transalpina, se pot organiza si alte actiuni de catre noi ( imaginatia este limita)

Veniti cu idei de actiuni. Vom vedea ce se poate face in sensul asta.

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi ne-am hotarat, venim!

Sa inteleg ca tripla are un pat matrimonial si unul single, daca da, vrem asa o camera! Cat depre cotizatie, se poate sa fac plata pana in pasti? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon, m-am exprimat gresit, "avansul" vroiam sa zic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cel mai bine ar fi sa le trimiti impreuna ,dar se poate si separat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin si eu cazare la Denisa please.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu tot la Denisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi ne-am hotarat, venim!

Sa inteleg ca tripla are un pat matrimonial si unul single, daca da, vrem asa o camera! Cat depre cotizatie, se poate sa fac plata pana in pasti? :smile:

Camera tripla are 3 paturi. E identica cu cea dubla, numai ca s-a adaugat inca 1 pat. Poti oricind alatura 2 paturi si obtii o matrimoniala cu pat suplimentar.

Ma bucur pentru participarea de pina acum. Sper sa fim cit mai multi. Timp mai este pina la 1 Mai.

Altceva ma framinta : ce doriti sa facem acolo in afara de un gratar, glume, bautura, simtit bine,dans, poza de grup ?

Orice propunere este binevenita !!

Il incurajez pe Andu sa vina cu cit mai multi prieteni de la Penny, chiar daca numai pentru citeva ore. Ne vedem si ne intilnim la nationala, asta e mare lucru.

Daca asta ar aduce si mai multi participanti : pot veni SI cu rs-ul sa va plimb cu masina care are cel mai puternic motor volvo stoc.

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Denisa exista parcare pentru vreo 15 masini cel putin. La Lazar sint vreo 10 locuri de parcare.

La Lazar va exista (termen de finalizare Pastele) o terasa acoperita in curte pe malul riului Lotru pentru minim 50 persoane.

La Denisa , vara , au in curte o piscina destul de maricica . Se poate face baie si in riul Lotru care trece prin curtile celor 2 pensiuni.

Se pot face drumetii plecind chiar din curtea pensiunii, se poate merge pe transalpina, se pot organiza si alte actiuni de catre noi ( imaginatia este limita)

Veniti cu idei de actiuni. Vom vedea ce se poate face in sensul asta.

Anul trecut dupa nationala am stat in curte la Denisa, sttiu exact ce si cum acolo.Si la una si la alta ai bagat masinile in curte si pa, asta e tot locul, piscina cea maricica e mica, in rest "imaginatia e limitata", pentru Marius Daniel drumetie cam greu (si el nu lipseste niciodata) pentru colegi care vin cu copii mici cam greu cu joaca printre masini. Voineasa e super frumoasa, se preteaza mai degraba pentru o intermediara. Altfel si daca facem nationala sus pe cruce la Busteni si jucam table, tot vin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tot vii, vino ! Sa vedem avansul.NU ai dreptate cu spatiul de parcare. Eu am fost acolo acum 2 zile.

Eu am cerut sa veniti cu propuneri de actiuni. TU vii cu postul tau. Nu am ce sa mai comentez.

Daca nu vii, nu te intereseaza, te intriga, te deranjeaza acest topic NU SCRIE.

Postul tau ar fi fost ok daca era asa : "Voineasa e super frumoasa, si daca facem nationala sus pe cruce la Busteni si jucam table, tot vin."

Daca nu vrei sa vii, daca ai de comentat fara a face nimic concret, daca pur si simplu esti suparat, ai varianta topicului lui Heim " de ce NU vreau sa vin la nationala" .

Acolo puteti sa dati cu capu-n gura cui vreti voi.

Aici sa scrie doar oameni seriosi.

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

marius vine

decind a descoperit intrunirile noaste e prezent

si e un tip super-mai ales doamna:)

Edited by feraru3333
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va mai certati atat! Va duceti la Malaia la pescuit pastrav si pus pe gratar. Puteti merge si la domeniul schiabil sa urcati in varful muntelui cu telecabina si sa priviti lacul. Daca vrei sa faci ceva, se gaseste...

Daca voi fi la Valcea weekend-ul respectiv dau si eu o fuga de-o zi.

Iuli - io vreau o tura pe coborare, de la Obarsie la Petrosani :P

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2

Edited by Dinoco
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am reusit azi sa pun avansul.

Maine promit ca rezolv.

Bravos,Adi! Uite de astfel de comentarii avem nevoie.Te asteptam ;)

Sent from SGS3 on JellyBean 4.3

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai doctore la nationala

cluj sebes voineasa nu e chiar asa departe

ai mai mult cu 65 km decit mine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca nu e asa mult 240km, daca te ajuta eu am 400, anul trecut am facut 1780 si cu rulota dupa mine. Hai ca te-am incurajat! Eu cred ca o sa-ti placa.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Activitati putem avea ..... de n-o sa ne ajunga ziua trebuie doar sa vrem. Si nu mai zic cate mii de intrebari am in legatura cu masinile sa-mi explicati, sa-mi aratati ohoo .... avem multe de facut. Pana in septembrie cand ne intalnim daca aveti nevoie de ceva de pe ebay sau ceva de adus in Romania de pe aici imi spune-ti si va aduc ca si asa vin "gol" pusca :)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iuli - io vreau o tura pe coborare, de la Obarsie la Petrosani :P

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2

Cu rs -ul in nici un caz spre Petrosani...

Pot sa te sperii pe Voineasa - Brezoi, sau si mai grav pe transalpina in urcare de la Obirsia Lotrului spre Rinca. In URCARE. In coborire mi-e frica si mie, si n-are farmec sa vezi doar suspensia si frinele. MOTORUL face toti banii !

Recunosc ca n-am curaj la coborire ! Am si eu o virsta, totusi. Diferenta intre urcare si coborire cu rs-ul e doar la punctele de frinare . Si de maioneza. Mie mi se taie.

Am incercat o data pe transfagarasean o coborire si mi s-a luat dupa 2 ratari la schimbare 4-2. Nu sint pilot profesionist.

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi imi doresc foarte mult sa vin...nu stiu care imi va fi programul.sau daca voi (mai ) avea volvo:))

Dar promit ca fac tot posibilul.SI o sa fac pe dracu in 4 sa vin..mai ales daca vine doctorul.Asa as bea o bere cu el..

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu conteaza ca n-ai volvo. Poti veni si cu bmw.

Placere sa-ti faca !

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iuli..daca ne=am contrat noi o noapte-ntreaga la o intermediara si tot mi=a facut placere, cu siguranta imi face si acum.Dar la mine din iunie pana in octombrie...e pe cat de greu pe atat de imprevizibil :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate nu stii : nici eu nu cred ca am sanse mai mari de 35% sa vin. Si totusi ma implic si sufleteste si altfel. Chiar daca nu voi veni voi face TOT ce pot pentru nationala sa iasa bine.

Daca promit plimbari cu rs-ul acestea vor fi facute de fii-miu daca eu nu pot. Nu ma joc cu cuvintele si nici cu prietenii. AR FI PACAT !

Mi-as dori din tot sufletul sa nu pot sa vin la nationala. Sa reusesc sa iau un contract. Daca nu iau pina atunci vin sigur si la polul nord.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.