SEBASTIAN_RACINGCODE

RACINGCODE softuri de inalta performanta VOLVO

333 posts in this topic

Cateva grafice.

Dynoul pe care il folosim are un nume foarte bun fiind utilizat chiar si e marii producatori de automobile, pentru dezvoltare. Lista de recomandari este foarte lunga.

Este un dyno profesional, un dyno care masoara corect, de aceea cifrele pe care noi le vehiculam nu sunt asa de mari ca in alte cazuri, sunt doar valori reale.

post-349-0-19581600-1385603560_thumb.jpg

post-349-0-40046400-1385603578_thumb.jpg

post-349-0-32091300-1385603584_thumb.jpg

Ford-Testimonial.pdf

Ford Letter - Glassco.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

dyno week de sarbatori cu mari reduceri de preturi

pentru rezervare va rugam trimiteti mail, anuntati aici sau telefonati la 0723691731.

post-349-0-18498100-1386602501_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin cu Smart-ul !

Rezerva-mi te rog o celula pe numele meu (Alexandru Voicu). De preferat in week-end sau dupa ora 18:00 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este refuz om bun si nici vreo mistocareala de prost gust !

Chiar vreau sa vin cu Smart-ul, am mai discutat de cateva ori asta, si as prefera Sambata ! Nu stiu de ce ai inteles tocmai pe dos :smile:

Ideea e ca pana la 18:00 sunt la magazin si nu prea sunt deplasabil !

Share this post


Link to post
Share on other sites

parca vad

ne pare rau dar pt SMART nu avem ce sa facem

eventual pt SMARTphone

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este refuz om bun si nici vreo mistocareala de prost gust !

Chiar vreau sa vin cu Smart-ul, am mai discutat de cateva ori asta, si as prefera Sambata ! Nu stiu de ce ai inteles tocmai pe dos :smile:

Ideea e ca pana la 18:00 sunt la magazin si nu prea sunt deplasabil !

DUminica... din cauza asta.

Este in regula Sambata, in 14.12.13 orele 10 este ok sau 12?

Ai posibilitatea sa decuplezi sistemul de control de tractiune?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este perfect Sambata. Voi scoate fix siguranta de ABS si gata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai lasa te rog pentru toata lumea adresa unde trebuie sa ajungem. Sambata la 10 este perfect ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur ca da:

Drumul Binelui 9-11

https://maps.google.com/maps?f=q&source=embed&hl=en&geocode=&q=44.371501,26.123933&sll=37.0625,-95.677068&sspn=56.331468,92.021484&t=h&ie=UTF8&ll=44.375527,26.123943&spn=0.021472,0.036478&z=14

Cine stie reprezentanta Mitsubishi , Titiac Auto, de pe Bd. Metalurgiei are un reper foarte bun.

Cand se afla in dreptul reprezntantei Mitsubishi, vireaza stanga peste linia continua deja stearsa de atata rupt si apoi vireaza in prima curte la stanga dupa doua blocuri noi in constructie.

Portile sunt metalice verzi si scrie pe ele Rotary Construct, se intra adanc in curte si vom fi vazuti avem un baner de 5m/1.3m pe care scrie Racing Code.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa ne strangem mai multi - nu vreti sa stiti ce aveti sub capota ? Ca de impresii ca: "rupe astfaltul", "trage de rupe", "te baga in scaun" etc. am vazut ca e plin forumul.

Si sa nu spuneti ca si 100 de ron sint multi pentru o fisa dyno.

:headbang:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca reusesc sa schimb senzorul ala de egt in timp util, m-ar interesa si pe mine sa vad cum stau.

...Cel mai devreme maine searan o sa stiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se mai anunta cineva, nu de alta dar de exemplu maine nu mai putem programa dewcat o masina la 15:30.

Azi a fost plin, sambata e plin deja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana cand e oferta asta? 19 cumva? Daca vin cu rotile de vara (janta+pneu) in portbagaj le pot monta acolo pentru test? Ca banuiesc ca au o influenta destul de mare in trasarea curbelor daca sunt diferite de cele de iarna...Jantele care le am pt iarna au alte dimensiuni si sunt mai usoare.

Edited by larahau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu inca mai am rezultatele de la voi (doua fisiere PDF) insa daca se stabileste o zi pt Volvo vin si fac la cealalta masina

Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa mergem Joi sau Vineri - facem o zi Volvo - ce ziceti ? Cine se anunta, deschidem o lista sau doar vorbim ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joi este azi si e plin, iar pentru Vineri de la 13:30 in sus avem posibilitatea sa primim inca cateva masini.

Sambata este plin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia astept momentul cand o sa iti pot prezenta nu un Volvo in plus, cum ai cerut... ci un Volvalau! :D

Ramane valabil ce am discutat pe pm.

Din pacate pentru mine, nu a fost sa fie. Ma zgari-i pe ochi.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ghinion ce sa-i faci dar trece el.

Pana acum multe marci dar nici un Volvo in promotia asta. Sper ca nu am jugnit pe cineva cu pretul asta mic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ai jignit pe nimeni. Probabil ca majoritatea nu vor sa vada concret, pe hartie ce au sub capota... astfel evita o cadere nervoasa in prag de Sarbatori. :evil5:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now