Midnight Caller

Magazin on-line exclusiv pt. piese VOLVO

1,615 posts in this topic

V-am cerut sa-mi trimiteti cererile de piese ori aici, public, ori pe E-MAIL. PM-urile NU LE CITESC !

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut!

m-ar interesa si pe mine bucsile de la bara stabilizatoare (PARTEA DIN CAUCIUC)

si pe spate parca se aude ceva boncanind.ai idee ce poate fi sau cam ce cade  la s40 pe partea din spate(ma refer la bucsi, pivoti si treburi d-astea)

VIN: YV1VS1203VF036317

TIP MOTOR: B4184S SERIE 783009

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bucsile de la bara stabilizatoare FATA sau SPATE ?  Pe fata mai mult ca sigur este de 19mm diametru, iar bucsile te vor duce undeva pe la 300RON toate 4 (4 semibucsi). Iar pe spate ai fie de 13mm, fie de 15, fie de 16mm. Pana nu imi dai dimensiunile astea nu iti pot face o oferta concreta...

Toate bune

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe fata am sigur de 19 dar ma intereseaza doar bucsa de cauciuc nu si partea de metal.

daca fac comanda maine, cam cand imi ajung piesele la bv

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU EXISTA doar partea de cauciuc ! Bucsile se livreaza integral, cu parte metalica in "U" + parte metalica in "I" care inchide conturul. Cauciucul este lipit pe metal si nu se poate vinde separat, o sa vezi asta cand le vei desface, sau cumpara pe cele noi.

Comanda dureaza 3-4 zile lucratoare pana ajunge la mine si inca o zi pana la tine prin curierat rapid (inca vreo 20RON transportul + 10 lei taxa de retur ramburs). Avand in vedere ca este prima comanda a ta, asa cum am procedat cu toata lumea, iti voi emite o factura fiscala pe avans de 50% (pe datele pe care mi le trimiti pe e-mail). Pe aceea o achiti la banca, iar restul ramburs, la primirea coletului.

Multumesc pentru intelegere !

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut ,poti sa imi spui si mie cam cit m-ar costa 2 flanse amortizator ptr v 40 din 1999 ,cod 06.03.10.06

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.As dori un pret pentru distributie si bucsa aia care ti zis cu ceva timp in urma la cutie ;D

Distributie completa : rola,curea,pompa de apa si curea auxiliara parca,sper ca nu am uitat ceva.

Volvo v40 an '99 70 kw,95 cp,are clima.

Iar in final daca o ai disponibila si care ar fi timpul de livrare + transport .

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Un pret pentru debitmetru de aer, V40 D4192T3. Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.I-mi poti da te rog un pret la bucsile bara stabilizare fata pt. un V50 an 2005 2.0 D 100kw?

  Multumesc frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mii de scuze de raspunsuri, dintr-o regretabila eroare nu stiu ce mama dracu' s-a intamplat de nu mi-a mai aparut topicul asta cu mesaje noi. Ma revansez Luni cu preturi pentru toata lumea !

Si cand ma gandesc ca nu-mi scapa niciun thread ! Ptiu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!Ca tot te-am prins,imi dai si mie un pret pentru cablu frana de mana la caruta mea ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ighen ! ;D Luni il ai !

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut un pret pentru Denso 9639027480

                                    079800-5602 5V

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am decat echivalent de la FACET, cod 10.3034, pret 180RON...

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna seara.pret la un far dr xc 70 2006>multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna seara .vreau si eu un pret la radiator intercoler si radiator ac pentru volvo xc 70 2006 kw 136.tip motor d5244t(4)  nr indentificare yv1sz714661226238.cutia este automata .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna,

Poti sa-mi spui un pret (sau mai multe, daca sunt variante) pentru o turbina la un V50 2006 1.6D?

Multumesc mult!

O seara faina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Mai greu, dar am reusit sa ma descurc si cu noul format al site-lui. Inaite ti-am trimis si un e-mai cam cu acelasi subiect.

Fa-mi un pret pt. Egalizator presiune(http://www.skandix.de/de/fahrzeug-teile/innenraumtemperatur/standheizung/druckregler-standheizung/1019074/) si pt. Injector

(http://www.skandix.de/de/fahrzeug-teile/innenraumtemperatur/standheizung/kraftstoffduese-standheizung/1019075/) la sistemul de incalzire auxiliar.

VIN : YV1CZ799741046341.

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma intereseaza un pret pentru amortizoare (SACHS si KAYABA ulei sau gaz si ulei).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt interesat de un alternator de 150A,cod de origine 3MST-T0300-YG pentru S40 2.0D 2004 modelul nou

Share this post


Link to post
Share on other sites

As avea ceva de la HELLA, cod 8EL738211331 la 875RON, cu alternatorul vechi la schimb, dar este livrabil abia luna viitoare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Ma poti ajuta si pe mine cu niste preturi peru role(distributie + accesorii)?

Merci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now