mao

Intruniri locale Cluj

940 posts in this topic

Se termina intalnirile la Cluj? Ne-o ajuns si pe noi ... ?!

Se pare ca ne-o ajuns ... Nu stiu sa se mai fi adunat cineva :blush: Poate ma insel, totusi.

Edited by tudor75

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu prea mai pot sa particip, momentan suntem locati in Satu Mare.

E posibil insa ca lucurile sa se schimbe din ianuarie, si atunci voi fi din nou cu voi in (aproape) fiecare marti.

Pana atunci, programul meu se anunta criminal pe acest sfarsit de an, cel putin pana in 20 decembrie asa ca slabe sanse sa va vad pana atunci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lume lume, vine cineva maine seara la inghetat si dezghetat cu un ceai/cafea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma .. eu as veni .. dar masina nu poate :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

O intalnire la Cluj, ceva? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intrebam si eu... :-) Chiar si pe frigul asta. Sau poate se mai indreapta vremea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-topic: poi daca nici acuma nu-i dreapta (iarna = frig + zapada), atunci cand e? (On topic:) Dar o ora de povesti la -6 -12 grade nu cred ca incanta pe nimeni! Eventual daca am intra la o cafenea de acolo ...

Pe de alta parte, azi nu cred ca pot veni :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nicio problema... Ramane pe alta data. :-) Si-apai ne-om cunoaste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand se mai incalzeste ma bag si eu la o intalnire :hello:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare că o să vă adunaţi câţiva, până la urmă, mai ales că bucureştenii au tot ameninţat că se vor coborî la nivelul provinciei şi vor face o vizită la Cluj... cred că vor rămâne doar vorbe, până la urmă... ;D

I-auzi, poi trebuie sa stim cat mai multi, sa fie primiti cum se cuvine! Sunt ceva zvonuri despre cand vor face descinderea?

In alta ordine de idei, voi nu mai vreti sa treceti pe la intalniri? Cand or sa fie ele ...

Edited by tudor75

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu in ultima luna am fost de 3 ori la Cluj cu treaba. Din pacate nu am ramas mult, venit dimineata plecat dupa amiaza cu avionul. Poate daca vin cu masina, va sun sa ne vedem. Stima, C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare că o să vă adunaţi câţiva, până la urmă, mai ales că bucureştenii au tot ameninţat că se vor coborî la nivelul provinciei şi vor face o vizită la Cluj... cred că vor rămâne doar vorbe, până la urmă... ;D

Una bucata bucurestean in Cluj de ieri si sta pana maine seara.O intalnire ceva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Una bucata bucurestean in Cluj de ieri si sta pana maine seara.O intalnire ceva?

Pai intalnirea este in fiecare marti! Vezi poate sunt amatori :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e asa Heim - chiar as fi putut sa vin daca se organiza ceva ... poate data viitoare. Cu conditia sa anunt si eu din timp.

Insa ce e gluma era "bucurestean" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vremea s-a mai incalzit...

Poate, daca reluam discutiile, in vreo 2-3 saptamani ne si intalnim o mana de "uamini". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se ajunge si pe la Cluj, una bucata io - duminica 27 mai - cu retur Targu Mures pe 31 mai dimineata. Ne strangem mana aia de "uamini"?

De data asta am anuntat din timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi o treaba sa ne adunam. Ce ora v-ar conveni mai mult?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu bag mana in foc de pe acum ca o sa pot duminica sau in weekend-ul asta, dar ar fi mai mult decat indicat sa incepem odata cu intalnirile si la Cluj... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maverick, ce-ti mai place sa te plimbi ! Esti cel mai activ pe forumurile de intalniri. Felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

La ce e bun spiritul Volvo sau sa ai un Volvo daca nu sa te duca in siguranta catre intalniri cu prietenii? :)

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Expresia de mai sus sa ti-o pui la semnatura, Maverick !

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Receptionat Marius.

Deci Clujul ii vremea sa ne organizam sa demonstram ragatenilor ca si in Ardeal se face treaba: ori duminica dupa-masa - estimez ca ajung pe la 3-4, ori miercuri seara.

Hotarati voi cand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now