Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

Eu inca nu am dat avansul, dar voi veni SIGUR, SIGUR.....asa cum nu am lipsit de la nici o Nationala!!!!

P.S. Avansul il voi da la sfarsitul lunii mai....dupa ce mai scap de cheltuielile cu botezul, concertul AC/DC, etc....

Ma bucur sa aud asta  Dalin ...abia astept sa le vad pe fete .

Haideti oameni ...mai cu spor , lasam avansul pana la sfarsitul luni mai ?.....este ok asa ?

Cu oferta ce facem ...ramanem la cazare + mic dejun + masa festiva ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

De acord cu cazare mic dejun si cina festiva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nea Danyx asa ramane. E perfect.

P.S.: pe lista celor care vin ai uitat sa il treci pe Iulirx ( nu cred ca o sa rateze nationala ) ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt de acord cu ceea ce propui tu .Danyx .In orice varianta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De acord cu Danyx. Mic dejun+masa festiva+cazare. Restul se va face plati individual.

Eu mai am unele propuneri, si sper sa le analizati inainte de a decide, sa luam pranzul de sambata la Hotelul de la Manastire. Am luat pranzul la unele manastiri si mancarea este extraordinara si nici prea scumpa.

O alta propunere, ar fi sa alergam pana pe Transfagarasan, caci e destul de aproape (cred ca sunt pana in 100 de km cu dus-intors), si luam pranzul acolo sus. Si facem si poze !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rebelu ...sti ca am incredere in tine ....dar daca nu gasim fasole cu ciolan .....5 redbull dai  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua,

Ne oferim disponibilitatea si va facem un pret foarte bun dar pentru perioada 03-04 septembrie 2010,astfel:

-camera dubla 100ron

-camera single 85 ron

-micul dejun 20Ron/pers

-pranzul 40Ron(ciorba,fel de baza,desert,apa) -cina 40Ron(doua feluri,desert,apa) -cina festiva la 95ron/pers(incepe cu un foc de tabara,apoi mancare la bufet suedez in restaurant,intra si bautura) -cofeebreak 10Ron/pers(fursecuri,cafea,apa,cola)

-sala de conferinte(flipchardt,videoproiector,ecran)-gratis

-avem doua sali de conferinte,pentru grupul mic va dam sala mica(hexagonul),la grupul mare va dam sala mare -calarie 80Ron/pers -plimbari cu trasura 150Ron/ora -sauna,sala de fitness,sala de jocuri,terenul de fotbal-gratis

                      Asteptam o cerere de rezervare ferma

Deci calculat la oferta de mai sus ....cazare , mic dejun , masa festiva , se ridica la 470 lei /2 persoane si 305 lei / 1 persoana.

Intrebare .....va deranjeaza daca la aceste preturi suplimentam cu 10 lei/persoana , pt a strange ceva banuti sa luam 1 tort mai special ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din partea mea e OK:cazare, mic dejun, masa festiva.

As avea o intrebare, copiii cum se pun la socoteala? tinand cont ca fiica-mea cea mare...e mai mare ca mama-sa ;D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din partea mea e OK:cazare, mic dejun, masa festiva.

As avea o intrebare, copiii cum se pun la socoteala? tinand cont ca fiica-mea cea mare...e mai mare ca mama-sa ;D.

Sincer ....nu stiu dar nu-i nimic care sa nu se rezolve la fata locului . Nu cred sa fie vre-o problema , in ce priveste cazarea si masa .....vedem acolo . ;) Ramane la latitudinea fiecaruia daca copilul este destul de mare incat sa il incadreze ca si persoana in +

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rebelu ...sti ca am incredere in tine ....dar daca nu gasim fasole cu ciolan .....5 redbull dai  ;)

Fasole gasim cu siguranta la manastire, dar cu ciolanul e posibil sa fie mai problematic, mai ales daca e in post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai...ar putea rezolva pana atunci ... ;D...sa mearga la aia de la parlament sa le ceara un ciolan....dar tare ma tem ca nu o sa vada nimic... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

De la aia nu vede nici un Redbull, daramite un ciolan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nea Rebelu .....asta ie ..ti-ai luat responsabilitate ....FASOLE CU CIOLAN....SAU 5 REDBULL

Trimiti email la manastire ..... nu stiu ....faci cumva . ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

De acord si cu suplimentul pentru tort. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pun sixpack-ul de redbull in masina.

Si scad din el, cantitatea egala cu cantitatea din farfurie, daca sunt fasole cu ciolan. :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intrebare .....va deranjeaza daca la aceste preturi suplimentam cu 10 lei/persoana , pt a strange ceva banuti sa luam 1 tort mai special ?

O.K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De acord si eu cu mic dejun, cina festiva si  :occasion15:

Share this post


Link to post
Share on other sites

in ce perioada este intalnirea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@alin_ux: putin mai sus ;D

Ne oferim disponibilitatea si va facem un pret foarte bun dar pentru perioada 03-04 septembrie 2010,astfel

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha ! ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

va salut . sunt nou pe acest forum si as vrea sa aflu si eu in ce locatie va intalniti si in ce perioada.multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

bucurestenii se intilnesc la sala polivalenta in fiecare joi de la 18.30.

noi , in ploiesti, din pacate, nu ne prea intilnim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

va salut . sunt nou pe acest forum si as vrea sa aflu si eu in ce locatie va intalniti si in ce perioada.multumesc

Intalnireea Nationala 2010 va fi in perioada 3-5 septembrie la Sambata de Sus, intre Brasov si Sibiu, in muntii Fagarasului.

Pentru alte detalii, luati legatura cu Danyx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi am reusit sa ajung la banca,am platit avansul ptr nationala  ;)

300 ron ptr 2 pers.

Sa ne vedem sanatosi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.