andy.ro

Castiga noul Volvo S60!

230 posts in this topic

Betty o sa concuram impreuna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@iulirx Cea pe care am condus-o este d3, manuala. Premiul nu stiu exact, probabil tot d3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Betty eu zic sa nu mai inchiriezi un loc de parcare, il folosesti pe cel de acum si de masina te scap eu. Pai ori suntem volvisti ori nu mai suntem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va propun un mic concurs:

In perioada 3 decembrie 2010 – 4 februarie 2011 (cu pauza de sarbatori in intervalul 23 decembrie 2010 – 2 ianuarie 2011), 2 Volvo S60 te asteapta in Bucuresti. Poti castiga pe loc un drive test S60 in Bucuresti sau, marele premiu, un Volvo S60.

Ce trebuie sa faci ca sa castigi drive-testul?

Trebuie sa fii unlimited naughty. Sa fii dezinhibat, nonconformist, sa faci ceva iesit din comun, sa zici ceva iesit din comun si sa-l convingi pe soferul sau pe soferita S60 sa te lase la volan. Dar inainte sa treci la fapte nebunesti fii sigur ca ai carnet de sofer de macar 2 ani!

Cum castigi marele premiu, noul Volvo S60?

Daca reusesti sa-l convingi pe sofer sau pe soferita S60 sa te lase la volan, fapta ta iesita din comun va fi postata pe Pagina Volvo S60 pe youtube alaturi de alte fapte iesite din comun ale altor oameni iesiti din comun.

Filmultetul cu cele mai multe view-uri castiga marele premiu!

Pe www.unlimitednaughty.ro sau pe S60 pe facebook -> pagina Noul Volvo S60 afli unde exact in Bucuresti gasesti in fiecare zi cele 2 Volvo S60.

Pareri? Cum vi se pare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

betty,mi-a placut. sper sa te voteze lumea !

pacat ca era iarna...

vara , spalatul masinii ar fi putut fi executat intr-o maniera mult mai placuta pentru cei care vizioneaza. da' asta e : iarna nu-i ca vara !

bafta maxima !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bafta Betty! Pentru ca meriti! :D

Cred ca ti-au inghetat mainile, dar probabil a meritat!

ps: Mi se pare cam aiurea sa se dea premiul in functie de vizualizari.... adica eu ma uit dar trebuie sa imi si placa ce vad. Ar trebui sa se faca un rating al filmuletelor nu?

Edited by irina_f

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multă baftă Betty!

ps,eu te-am pus deja pe facebook. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc tuturor pentru sustinere :)

@iulirx Pentru T6 dadeam paltonul jos :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Betty .. stii ce-as face eu acuma in locul tau ? adica nu chiar acuma, mai prin ianuarie .. As pune vreo 4-5mii euroi in palma la cine trebuie sa ma promoveze agresiv pe site-urile "nebune" si in Martie New S60. s'ar vedea pe fereastra casei :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai Betty dar alta idee nu aveai si tu ? Sa speli masina la 5C nu este o idee chiar buna :lol:

Mai trebuie spus ca in realitate Betty nu este asa rrrraraita :lol:

Bafta mare si spor la spamuit pe mess .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Betty e o fata de toata isprava si nu va face clubul de râs !

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine lasati incurajarile si apucati-va de votat :)

Succes Betty si felicitari anticipat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi sper sa particip si eu , vedem daca am timp sa ajung sa il conving pe om sa ma lase sa ma bucur si eu pt. cateva clipe de aceasta masina .

Urati-mi succes ..... si la cat mai multe voturi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am dat si eu ..... dar din dreapta . Maine postez filmuletul :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postez si aici ......parerea mea este ca acel volvo e castigat dinainte ......restul este doar publicitate.

Exista o persoana care in 3 zile are 7200 de vizualizari .....nu cred ca este posibil asa ceva , atatea vizualizari intr-un timp asa de scurt pt un clip care pana la urma nu reprezinta interes general .

Sunt sigur ca organizatorii vor veni cu porpunerea sa demonstrez ca este facatura ......dar mentionez ca nu este de datoria mea sa demonstrez acest lucru .

Eu ca si altii de buna credinta am participat , gandindu-ma ca poate fi corect ......fara sa ma gandesc catusi de putin ....ca nu se poate corect in Romania .

Rog in schimb pe cei care au mai multa experienta in domeniu sa imi spuna daca un asemenea clip are sanse sa stranga atatea vizualizari in 3 zile .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.