Guest smarautz

cum isi castiga painea zi de zi un volvist

385 posts in this topic

mai Iulik...ce sa zic...benzina de la noi e cea mai buna, iti dai seama ;D

sincer, nu stiu sa-ti spun care e cea mai buna pt ca nu ma ocup eu de asta si alba ca zapada a mea e diesel dar promit ca o sa ma interesez, am un prieten care lucreaza la Brazi.

daca ma intrebai de motorina puteam sa ti dau un raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te intreb eu.Cum e motorina pe la voi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@hyhnea

Iulik este egal cu IULIRX?

daca da, atunci,atunci ai fost absent la niste cursuri de viata

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu te inteleg, ce vrei sa zici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Myhnea: hai sa te scot eu din ceata: avem si noi doi decani de varsta: iulirx si feraru!

Nu te pune cu ei ca te arzi ;)! Si nici la liniute sa nu incerci! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mai intepati bobocii, va rog  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

@feraru333

Nu te mai mira atat ca poate ramai asa. Cand am raspuns la mesaj nu m-am mai uitat si la profil sa vad cati ani are si...sincer, chiar daca ma uitam care e problema? Eu consider ca suntem toti prieteni si avem aceleasi drepturi indiferent de varsta. Si altceva nu inteleg, esti cumva avocat? Daca se simtea jignit imi zicea el. Nu asa iti castigi respectul. Chiar nu vreau sa ma cert cu nimeni dar nu mai suntem in comunism.

@zippy

Stai linistit ca nu am cum sa ard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ofiter in armata, tanchist ;), fac zilnic naveta Tuda-Cluj cu masina din semnatura :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Student anul 2 drept,calificare in meseria mecanic auto asta dupa ce am terminat teologia.In prezent liber profesionist,asigur sonorizari la diferite petreceri.Si pe deasupra mai cumpar cate un volvo pentru dezmembrari.De bani nu ma pot plange au si ai mei dar nu foarte multi sa pot sa zic ca ma dau afara din casa.Am 20 de ani si in ziua de azi e greu sa te angajezi.M-am hotarat sa fac o firma pe numele meu deci in curand cu putin ajutor un pic de sef dar la cine sef sa nu credeti ca la angajati eu sunt seful meu:)):)):))

Share this post


Link to post
Share on other sites

@claudiu

Imi cer scuze pt intarziere dar...am uitat ;D

Motorina de la noi e buna, nu am avut probleme cu ea pana acum si nici nu am auzit pe altcineva sa fi avut dar sincer atunci cand nu trebuie sa o decontez, alimentez din OMV. Mi se pare ceva mai buna. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

smarautz cum e V-u e gata de rimini  , By qoqo78  ;)

ma numesc albert  tinichigiu vopsitor si maninc praf si vopsea in loc de paine sa zic asa  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

asistent universitar la fac de educatie fizica si sport cluj napoca , predau schiul alpin la stdenti si .....studente ! Cam mic salaru dar nici munca nu ma omoara , mai pot face si alte maruntisuri

Share this post


Link to post
Share on other sites

pacat ca nu am un volvo, dar sunt fun al acestei marci

C70 prima generatie este preferatul meu, imi pare rau ca actualul model nu este la fel de frumos si nu ofera aceasi prestanta ca primul

cum imi castig painea.......

la intrebarea asta ce pot sa va spun e simplu....

www.argevil.ro

www.utile-casa.ro

si mai nou am un site din domeniul auto, care la sfrsitul anului sper sa aib 20.000 de modele si istoria completa a marcii volvo

www.auto-enciclopedia.ro

alte modele preferate : 850 T5, 480, si in general toate modlele coupe si break din anii 80 si 90

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa mai revin pe aici cu detalii despre modele volvo rare si despre istorii mai ales din domeniul sigurantei unde stim cu totii ca volvo a fost mereu un promotor, un mare deschizator de drumuri in acest domeniu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Claudiu !!! Super-initiativa, tine-o tot asa !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu........ plimb un Volvo prin Europa.  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Claudiu, sa spun sincer ai un site bun, este deosebit de mai toate site-urile auto de la la noi. Daca ii faci si ceva imagine, cu atat mai bine. Si spun asta in conditiile in care zilnic imi petrec 3-4 ore pe site-urile auto (ce sa faci, si masinile pot fi un "virus" :D), iar site-urile pe care am putut citi istoria Volvo sunt destul de putine. Oricum ai ce vedea pe el. Felicitari si te asteptam pe forum si la alte discutii, nu neaparat la cum isi castiga painea un volvist. :P

off topic: la celebritati ar trebui trecut si Ferdinand Porsche ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc pentru aprecieri, mai am mult de lucru la el si da sunt foarte multi de trecut acolo, dar timpul e limitat si nu ma pot clona......mai intai ma axez pe toate modelele din toata lumea incepand cu 1980, asta ar trebui sa fie gata pana la sfarsit de an.

Momentan ce pot oferi volvoistilor e gama actuala

http://www.auto-enciclopedia.ro/auto/Actuale/Suedia/Volvo/161/Volvo.html

pana la sfarsitul lunii viitoare o sa prezint toate modelele acestei marci, e o marca la care lucrez de placere.....

revin cu un post cand e gata, cred k ar prinde bine acestui blog o baza de date cu toate modelele volvo all-time

cat despre trafic si promovare e mai greu, nu vreau sa ma imbogatesc din site ci doar sa castig ceva ca sa o las mai usor cu celelalte domenii pentru a ma putea axa pe hobby, adica pe acest site

cat despre postat pe blog, cam greu, tot timpul liber il petrec lucrand la site....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Cine de aici lucreaza la BRD in turn cu un V70 XC?

Intreaba Iulian cu V50. Lucrez in turn la et 12.

Merci,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shpeedy... coadminul :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now