Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

Ca sa mai descretim fruntile, am cateva propuneri:

post-770-12877866634687_thumb.jpg

post-770-12877866635493_thumb.jpg

post-770-12877866636388_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat si eu,timis si maramures,.Mai pastrez un vot pentru momentul decisiv :D

Oricum,eu voi fi prezent,asta este cel mai important

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat si eu,timis si maramures,.

Si eu sper sa iasa maramures ......se pare ca doar la ciorba de burta nu ne potrivim  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

sint curios citi "sudisti" vor vota...maramures (danyx, sa ma anunti).  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Departe rau 2010 dar poate ca si asta da farmecul unei "Nationale". Gandeste-te cum este sa te uiti la Cupa Mondiala de fotbal in fiecare saptamana  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru aceia care au fost la Poiana .....si care inca nu au votat sau care se plictisesc in fata monitorului ...... am rugamintea sa dea un click aici . Garantez un zambet . ;)

Mie deja imi este dor de aceasta Nationala , de voi ,....de avx & matrix ... iuli & feraru ..... ce sa mai .....nu se poate sa votam data in Ianuarie ?  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa ne apucam sa stabilim o intermediara prin martie aprilie,ca sa nu pierdem vremea,nu de alta ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa, si apoi sa zice-ti ca nu mai are rost sa veniti la nationala... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa, si apoi sa zice-ti ca nu mai are rost sa veniti la nationala... ;)

Sa zica cine ???

La mine ,nu e cazul :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca o intermediara pe la sfarsitul iernii n-ar fi rea. Undeva la munte, cu zapada pentru copii si nu numai, ce parere aveti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca o intermediara pe la sfarsitul iernii n-ar fi rea. Undeva la munte, cu zapada pentru copii si nu numai, ce parere aveti?

Ar fi minunat :beertogether: :beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa mine, ar fi ideal sa fie o nationala in vara si o intermediara in iarna. In felul acesta toata lumea ar avea acces la o intalnire cu ceilalti, macar o data pe an. Unii nu pot veni vara, altii iarna, si dupa ce vad cum a fost, regretele sunt mari.

Nu v-ar place o intalnire prin februarie pe undeva pe la munte, cu zapada si sanie, cu tuica fiarta si vin rosu fiert afara, eventual un ski pentru cei care practica? Sa nu mai vorbim de bucuria copiilor daca mai si ninge!

Zic si eu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si cu masinile cum ajungi? Si daca e iarna, si e sezon ... cum faci cu locurile de cazare? cu parcarea? cu preturile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca hotarati o intermediara in iarna, hotarati luna asta fiindca unii stau cam prost cu banii (desi au 2 job-uri   ;D  ) si doresc sa stie din timp  ;) Eu sunt PRO!

@BiriV, aceste probleme sunt insignifiante pe langa faptul ca ne hotaram in August 2010 sa facem o intermediara in Dec/Ian/Feb 2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ....nu ar fi mai bine sa ne vedem si anul asta si anul viitor ? ;D

pe 31-12-2008 se poate realiza ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pute alege o locatie rezonabila, nu in varful muntelui, ceva de genul Baile Harghita sau Cheile Gradistei. Se poate ajunge in conditii bune si pe timp de iarna, trebuie doar cauciucuri de iarna si, daca e zapada mare lanturi, (nu pentru toata lumea  ;)). Important este sa ne hotaram daca vrem sau nu.

Eu unul sunt pentru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca ati inceput sa va cam abateti de la tema. Unii care nu vor avrea taria de caracter sa va citesca toate posturilo o sa creada ca se stabileste in iarna nationala in loc de intermediara. 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru o noua Intermediara - rog sa se creeze un topic nou. Aici vorbim doar de viitoarea Nationala.

:3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[attach=#]

ar merge o intilnire aci ?

e mp4 facut cu telefonul. il deschide media player clasic.

daca poate cineva sa-l faca avi, sa-l faca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Data viitoare avem cu ce  ;D ;D, cel putin grupul cu care voi veni eu

post-527-12877866918187_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat Gorj :)

Loc sugerat:

Statiunea Ranca (In varfu` muntelui) sau Targu-Jiu (un oras mic, cochet si curat si plin de unitati de cazare de buna calitate si aproape mereu ocupate, daca e sa fie trebuie facut rezervare din timp, in ultimii ani nr de straini ( si nu numai ei ) ce viziteaza/trec prin oras(ul) a crescut semnificativ )

Targu-Jiu in cateva imagini, de acum 1-2 ani:

http://www.flickr.com/photos/fire_eyes/sets/72157601421779279/

http://www.flickr.com/photos/fire_eyes/sets/72157601409605189/

http://www.flickr.com/photos/fire_eyes/sets/72157601393123454/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai uitat de acest sondaj?

Au trecut putin peste 60 de zile (51%), din termenul dat, si sunt totusi putine voturi.

PS: Pentru mine personal e mai mult decat acceptabil sa ramana acest rezultat, respectiv Maramures.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super meserie, domnu Matrix, mai avem cantareti in clubul Volvo, adica eu!!!

Spuneti-mi la ce si cam ce cantati sa vedem daca ar fi vreodata loc de un jam sesion, pot veni cu trupa la o cantare la Nationala sau macar cu o parte. Ratonul ma numesc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.